Grown Alchemistist, tavainimese seisukohast

Mõni aeg tagasi tutvustasime Portaili veergudel sellist ilumärki nagu Grown Alchemist. Kirjutasime, et see on Melbourne’is loodud kaubamärk, mis võtnud enda kanda juhirolli biotehnoloogilise nutrikosmeetika ning naha-, keha- ja juustehoolduse uue generatsiooni väljaarendamisel. 

Isegi, kui ma isiklikult seda teksti meie artiklisse kirjutasin, võttis paratamatult selliste järjestikku keeruliste sõnade jada silme eest natuke kirjuks. Ma saan küll väga hästi aru, et Grown Alchemisti tooted on loodud toimima nahaga kooskõlas, puhastades naha toksiinidest ja aktiveerides seejärel nahafunktsioonid rakutasandil toimivate uusimate looduslike koostisainete abil, kuid see, et mängu tulevad neuro- ja tetrapeptiidid, tokotrienoolid ja täiustatud hügroskoopsed aktiivained, on minu jaoks juba natuke liig. Ma olen inimene, kellele meeldib, kui hästi lihtsalt selgitatakse, miks on just üks või teine toode minu nahale hea. Inimlikust seisukohast. Ja mulle tundub, et Grown Alchemist seda ehk natuke ka vajab. Seega otsustasin selle töö ise ette võtta.

Ma olen tänaseks kasutanud Grown Alchemisti tooteid ligikaudu kolm kuud ning mitte nii, et kolm kuud tagasi proovisin ühe testrikese ja mulle meeldis, vaid kolm kuud tagasi leidis minu iluriiulil aset selline muutus, mille tulemusena on Grown Alchemist järjest tõrjunud välja seniseid lemmikuid. Vahetunud on näopesugeel, seerum, näokoorija, silmakreem, kätekreem… Rääkimata sellest, et juurde on tulnud seni minu jaoks selline so-so toode olnud, nagu näoõli. Ja sellest, et mõnel tootel läheb juba teine tuub. Millest siis selline vaimustus?

Loomulikult ei saa ma üle ega ümber sellest, et Grown Alchemisti tooted on juba visuaalselt nii minu masti tooted. See oli tõenäoliselt esimene põhjus, mis meelitas mind brändi (millest kuulsin tõesti esimest korda kolm kuud tagasi) tooteid proovima. See, mis toimus edasi, on juhtunud aga puhtalt tänu tootepakendite sisule. Ma annan endale igati aru, ja sama peaksite tegema teiegi, et kõikidele inimestele Grown Alchemisti tooted nii ülistavalt mõjuda ei pruugi. Ent kui teil on pigem normaalne näonahk, mida liiga palju probleeme ei kimbuta, siis võib siit kauneid sõprussuhteid sündida küll. 

Tegelikult tuleneb see, et Grown Alchemisti tooted mulle meeldivad, puhtalt pisiasjadest. Näiteks sellest, et seerum imendub kiiresti ja ei juhtu midagi, kui see saab määritud ka silmakontuurist silmale nii-öelda lähemale. Ja et mõnel päeval on seerumist enam kui küllalt ja näokreemi pole vajagi. Et õli imendub kiiresti ning õhtul seda kasutades ei ärka sa hommikul ikka veel „õlisena” (mõjub hästi ka padjapüüridele). Et näopesugeel teeb naha tõepoolest puhtaks, kuid selle näolt mahapesemine ei päädi terve vannitoa täis plätserdamisega. Et kõik tooted ei lõhna mitte vahukommi, vaid pigem nišiparfüümimaja toodangu järele. Ja kuigi tänapäeval ei ole enam nii erakordne, et toode on organic, sobib veganitele, seda ei ole testitud loomadel ning pakend on valmistatud taastöödeldud materjalidest, siis mulle lähevad need tähised tootepakendil endiselt korda ja Grown Alchemistil on need kõik olemas. Lisaks olen kuulnud, et kui kasutad näohoolduseks pigem ühe ilumärgi tooteid, siis võivad tulemused olla sellevõrra paremad. Seni ma sellest suurt hoolinud ei olnud, kuid nüüd kahtlustan, et sellel võib tõepõhi all olla küll. 

Seega kokkuvõtteks ei ole mu näonahk küll ülemäära nõudlik, aga hea toote tunneb ta kohe ära. Ja ma kahtlustan, et selle, et viimasel ajal olen olnud meigivaba vähemalt viis päeva nädalas (sest iluvigu, mida peita, lihtsalt ei ole), võib kirjutada Grown Alchemisti toodete arvele. 

Muide, samal teemal läks minu Instagrami üles ka minu esimene IGTV video, kus saate Grown Alchemisti kohta ka videoformaadis informatsiooni ammutada.

Sarnased artiklid

Kommentaarid