Le Labo, le-lõpuks-ometi

Mind on aastaid paelunud Le Labo. Juba alates selle parfüümimärgi rustikaalsetest esinduskauplustest kuni põhimõtteni, et väljavalitud parfüüm segatakse sinu silme all kohapeal kokku, mitte sa ei võta endaga koju kaasa kuid riiulil seisnud pudelikest. 

Hiljutisel Skandinaavia ringreisil ei olnud mul lisaks Copenhagen Fashion Summitile just ülemäära palju must-do, must-see kohustusi, kuid Le Labo esinduse külastamine Stockholmis oli kohe kindlasti esimesel kohal. 

Bondegatan 48 aadressil asuv väike nišiparfüümibutiiik võib esimese hooga oma diskreetse sildi tõttu isegi kahe silma vahele jääda, ent kui te juba sees olete… Siis võib see koht neelata teid endasse tundideks. Ja mitte tingimata sellepärast, et see nii rikkalikult suur oleks, pigem tahavad Le Labo tooted tutvumiseks natuke pikemat aega ning minul ei olnud tol päeval kusagile kiiret. 

Mul oli muidugi kindel eesmärk väljuda Le Labost ühes uue parfüümiga ning mõnekümne minutilise dilemmatsemise järel oli otsus tehtud. Mul oli isegi mõneti hea meel tõdeda, et igavesti kultuslik Le Labo SANTAL 33 ei olnudki minu esimene eelistus. Seda oli hoopis fire cologne’iks ristitud BERGAMOTE 22. Kergelt tsitruseline, meeldivalt värskendav, tilgakese vetiveri ja muskusega. Täpselt see, mida kuumad suvepäevad „telliksid”. 

Nüüd, nädalaid hiljem olen ääretult meeldivalt üllatunud selle üle, kui püsiv parfüüm see on. Ja kuna mind ehk jäi natuke närima ka ROSE 31 nimeline fine fragrance, ja tee Stockholmi Le Labosse on juba ka nii ehk naa selge, siis kahtlustan, et see ei jää minu viimaseks visiidiks sellesse imelisse ja kergelt rustikaalsesse maailma. 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid