Ei saa me läbi lilledeta…

Olgem ausad, see oli kõigest aja küsimus, millal maandub seoses ERDEM x H&M kollektsiooniga ka minu selga üks lilleline kleit. Ja teate mis? See „maandumine” osutus palju meeldivamaks, kui ma oleksin osanud ette kujutadagi.

Tõenäoliselt aimas Erdem isegi, et on kergelt riskantne minna lillemustriga miljonite moemaanide südameid püüdma. Kuid minna seda tegema miniatuursete ja tagasihoidlikumas toonis õitega rahuliku musta põhjaga kangal? Nüüd juba on, millest rääkida.

Minu seekordses sooloetteastes teevad lisaks rahulikumat laadi lilledele koostööd taas kord mulle väga meelepärased kontrastid. Sest midagi oleks valesti, kui ma lillelise ja naiseliku kleidikese juurde ei valiks just nimelt ERDEM x H&M meestekollektsioonist pärit mantlit (mis muuseas on mulle ka päris mitu head numbrit suur).

Ja mida vajab omakorda juurde mehelik mantel? Loomulikult kõige imelisemat käekotikest, mis selle kollektsiooni osana sündida oleks võinud… Süda sulas nii, et ei olnud aega krõbedatest õuekraadidest väljagi teha.

Rõivad, aksessuaarid ja jalanõud: Erdem x H&M

Meik: Liisa-Chrislin Saleh

Fotod: Kristiin Elmat

*Postitus on valminud koostöös H&M Eestiga.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid