Ranged ülikonnad ja lillelised pusad

Need kontrastsed sõnapaarid võtavad suhteliselt hästi kokku minu ja Helene „story of our fashion lives”. Ja ühtlasi võtab see kokku ka meie esimesed komplektid, mis pärinevad peagi müügile jõudvast Erdem x H&Mi kollektsioonist.

Minu tõmme selle halli pükskostüümi poole ei tohiks kellelegi üllatusena tulla (ning ma kahtlustan, et inimesed oleksid isegi pettunud, kui ma ei oleks antud kollektsioonist just seda komplekti enda seljas jäädvustamiseks valinud). Samas on romantilised detailid valge pluusi krael minu jaoks midagi küllaltki uut – ja peab tunnistama, et ka vägagi meeldivat. Nendest kingadest rääkimata!

Helene ei lasknud muidugi Erdem x H&Mi lillelisel kollektsioonil end kuidagi raamidesse suruda. Mässumeelselt valis ta girly seeliku juurde jalga kollektsiooni tanksaapad ja mugava pusa ning üldjuhul romantilist üledoosi viskavad lilled omandasid hoopis uue tähenduse.

Just selline kontrastidega mäng ning passimine erinevate moemaitsetega inimestele on ka peamine põhjus, miks see kollektsioon meilt heakskiidu sai. Lausa sellises mahus, et see ei jää viimaseks komplektiks, mida enda seljas sellest kollektsioonist teile demonstreerime.

ERDEM x H&M kollektsioon saabub müügile 2. novembril kell 8.00 Postimaja H&Mi kauplusesse ja e-poodi aadressil hm.com.

Rõivad ja jalanõud: Erdem x H&M

Meik: Liisa-Chrislin Saleh

Fotod: Kristiin Elmat

*Postitus on valminud koostöös H&M Eestiga.

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSaveSaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid