GLOSSIER: kas tõesti hype’i väärt?

Glossieri toodete tagaajamine viis mu ajas umbes paarkümmend aastat tagasi, kus sul pidid olema Ameerikas või Kanadas sugulased, kes sulle head ja paremat siia pisikesse Eestisse saadaksid. Täna päästaks ka sugulane UK-s, sest lõpuks on Glossier omadega ka sinna jõudnud, kuid nendest kolmest riigist väljaspool on sellele ilumärgile pea võimatu näppe taha saada.

Minu „sugulaseks” osutus seekord hoopiski Liilit Kirss, kes lahkelt leidis oma NYC puhkusest aega, et otsida üles Glossieri showroom, läbida see roosas toonis ekskursioon ning lahkuda sealt roosa kotikesega, kus sees minu personaalne tellimus. Muide, nende toodete nimekiri oli mul mobiiltelefoni märkmetes olnud juba kuid, ikka juhuks, kui keegi peaks juhuslikult kuidagi selle showroom’i lähedusse sattuma.

Valisin esimeseks Glossieri tellimuseks neli suhteliselt lollikindlat toodet: Priming Moisturizer kreemi, Balm Dotcom salvi, Super Pure seerumi ja kulmudele Boy Brow. Minu esimene reaktsioon tooteid kätte saades oli: „Need on ju päris pisikesed!”, teine reaktsioon aga: „Oh, ei! Nüüd ma ei julge neid kasutada, sest need saavad ju kohe otsa.” Siiski suutsin end kokku võtta ning need tooted pidulikult oma igapäevasesse ilurutiini lisada. Siis tabas mind aga uus hirm. Mis saab siis, kui need tooted mulle absoluutselt ei sobi või üldse ei meeldi? See põhimõtteliselt purustaks mu maailma ja tõenäoliselt peaksin eemaldama oma newsfeed’idest kõik, mis vähegi seda brändi puudutab.

Ettevaatlikult alustasin testimisringi seerumiga. Ei lõhna, ei kleepu, imendus väga kiiresti. So far so good. Siis märkan seerumi pudelikesel kirja, mis soovitab seerumi kasutamise järel peale kanda ka Priming Moisturizerit. Milline imeline kokkusattumus, et ka see on kohe omast käest võtta. Kusjuures see kreem on tekstuurilt kuidagi… teistsugune. Ja mulle see isegi meeldib. Ja kui tavaliselt pesen ka peale iga seerumi ja kreemi kasutamist käsi, sest vahend ei ole imendunud, siis nüüd tuli tõdeda, et käsi pole pesta vajagi. Käed puhtad nagu polekski just iluhooldustoodetega toimetanud.

Lõpetuseks määrisin huultele ka Balm Dotcomi salvi ning siin ma pean küll tunnistama, et see tuubike on naeruväärselt väike. Samas on salv imeline ning tegelikult käekotti (ükskõik kui väikesesse) viskamiseks täiesti ideaalne. Ja kui rääkida kulmugeelist, siis järgnenud hommikul selgus, et see on täpselt nii imeline, nagu olema peab – väikese pintsliga, sobiva tonaalsusega, ülimalt lihtsasti käsitsetav.

Nüüd nädalaid – või sai isegi vahepeal täis terve kuu – hiljem, jumaldan neid tooteid sama palju kui esimesel proovimishetkel. Seerum lubab ennetavalt tegeleda stressi-punnikestega ning need on olnud tõesti kenasti kontrolli all. Aluskreem läheb käiku neil päevadel, kui on vaja meigile paremat püsivust, või vastupidi päevadel, mil meiki näole ei tahagi, kuid väikest kaitset külma eest ikka. Balm Dotcom on huultel hetkel asendamatu ja Boy Brow lükkas troonilt kõik mu senised kulmutooted.

Seega ei ole midagi öelda. Glossier on seda väärt, et seda kas või teisest maailma otsast jahtida. Ja mul on uus nimekiri juba järgmise „ohvri” ootel…

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid