Seerum-sorbett-seerum, Diorilt

Kui asi puudutab Diori Hydra Life sarja seerumi kiitmist, ei ole ma end sotsiaalmeedias just ülearu tagasi hoidnud. Ja see on omakorda viinud selleni, et inimesed on hakanud minult küsima, mis selles seerumis siis nii erilist on (rääkimata nendest kui-palju-sulle-selle-eest-maksti-küsimustest).

To set the record straight – ei makstud midagi, aga seerum tuli tõesti pressikingitusena. Ja kui ei oleks tulnud, oleks mul tõenäoliselt avastamata jäänud seerum, mis on läbi aegade (ja ma ei liialda) minu näonahaga kõige paremini sobinud ja minu kõikidele näoseerumi nõudmistele vastanud. Millega siis tegu on?

Seerum kannab ametlikult nime Dior Hydra Life Deep Hydration Sorbet Water Essence Aqua Sérum Hydration Intense. Oh issand, eks ole! Ehk siis jätke meelde, et see on Hydra Life sarjas see helesinine seerum. Ennekõike paelus mind aga selles tootenimes sisalduv sõna „sorbet” ja see, et tegemist on seerumiga. Sest asi on väga lihtne. Sorbett tähendab, et see jahutab, ja kuumal päeval (veel parem hommikul) on see minu näonahale parim asi. Ehk panite tähele, et mainisin mõned kuud tagasi Instagramis, et Floridas olles olid põhimõtteliselt ainukesed ilutooted, mida mul reisi ajal vaja läks, just seesama seerum ning Marc Jacobsi primer (see viimane väärib veel omaette kiidukirjandit, kuid sellest ehk mõni teine kord). Muide, see oli ka esimene kord, kus võtsin hunniku testrite asemel reisile kaasa ainult ühe näohooldustoote, just nimelt selle seerumi. Olgu täpsustatud, et Marc Jacobs „liitus seltskonnaga” juba kohapeal.

Lisaks meeldivale jahutusele imendub seerum kiiresti ning ei jäta näonahale „kreemiseid jälgi”, samuti ei lõhna liiga intensiivselt ehk on igas mõttes kerge. Sellega on soosivaid linnukesi enam kui küllalt.

Ning see, kui heas seisus on mu näonahk tänu regulaarsele mitsellaarvee ja antud seerumi kooslusele viimastel kuudel olnud, väärib enam kui igat senti selle seerumi hinnast.

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid