Travel beauty essentials

Kuna minu seekordne ja täpselt nädala pikkune Itaalia-reis nägi ette käsipagasiga lendu, siis lisaks garderoobi põhjalikule läbimõtlemisele tuli mul teha väga hoolikas valik ka kaasavõetavate ilutoodete osas.

Õnneks on minu niivõrd-kuivõrd sagedased töövisiidid lähiriikidesse õpetanud mulle käsipagasi võlude ja valude kohta omajagu, eriti mis puudutab vedelas olekus kosmeetikatoodete transporti. Nii on ajaga saanud minitoodetest minu suured lemmikud, sest ühelt poolt jagub neid tavaliselt vähemalt paariks-kolmeks päevaks, need võtavad uskumatult vähe ruumi ja annavad võimaluse teha tutvust toodetega, mille täissuuruses versiooni ehk esimese hooga soetama ei kipu.

Ometi on minitoodetel ja minitoodetel vahe ning peale ühte vägagi ebameeldivat reaktsiooni kalli kosmeetikabrändi minisilmakreemile olen vastu võtnud konkreetse otsuse – reisid ei ole ilutoodetega eksperimenteerimiseks ning kui kaasa tulevad ainult minitooted, siis pärinegu need apteegist või kandku vähemalt organic märki. Või siis mõlemat. Nii ka seekord.

Mis ma siis Itaaliasse kaasa võtsin? Tegelikult suhteliselt samad tooted, mis igal teiselgi lühikesel reisil. Kui mängus on lennureis ning kuivas lennukiõhus viibimine, siis kolm kõige tähtsamat näohooldustoodet on minu jaoks Eau Thermale Avène spreipudelis ravivesi, Bioderma näopuhastusvesi ning mõni meeldivalt niisutav näokreem. Avène ravivesi on parimaid asju, millega end lennukis värskendada ning Bioderma näopuhastusveest parimat pole mina seni leidnud. Niisutavateks kreemideks haarasin seekord kaasa paar tükki Dr. Hauschka reisikarbist ning tegelikult mul suurt rohkem vaja läinudki. Mul oli kaasas ka tugeva SPF-iga päikesekaitsekreem, ent kuna otsest kuumalainet me tunda ei saanud, siis seda vaja ei läinudki.

Kui tegu on aga tööreisiga, siis on mul kindlasti kaasas veel ka tõhus silmakreem, sest varajased ärkamised, jällegi see kurjajuurest lennukiõhk ja pikad tööpäevad jätavad silmaalustesse oma jälje ning siis on vaja nende „jälgedega” kuidagi tegeleda. Hetkel on minu retseptiks sel puhul Avène silma- ja huulekontuuri hoolduskreem ning juurde ka kerge hommikune silmakompress hotellitoa minibaaris üleöö hoitud lusikaga. Trust me on this last one.

*Postitus on valminud koostöös Apotheka Iluteegiga.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid