Postkaart Itaaliast

Pildid räägivad teadagi rohkem kui tuhanded sõnad, seega jäägu minu seekordset Itaalia vahepeatust Como ja Iseo järve ääres saatma imelised kaadrid miniatuursetest tänavatest, kergelt pilvistest mägedest ja otseloomulikult espressodest.

Sügisesse Põhja-Itaaliasse suundujatele annan sellegipoolest kaks-kolm sihtkohasoovitust, sest hea karma nimel tuleb ikka tööd teha.

Näiteks ütleksin, et Como järve ääres tasub lisaks Comole ja Bellagiole kindlasti külastada selliseid väikeseid linnakesi nagu Varenna ja Menaggio, sest need on täpselt sellised kitsaste tänavate ja soojades värvides majakestega asulad, nagu Itaalialt eeldatakse. Samas Comos olles on absoluutselt kohustuslik selline kohvik, restoran ja lillepood kolm-ühes nagu Figli Dei Fiori. Nii minu masti sisustusega koht, et oleksin nõus sinna kas või kolima.

Iseo järve ääres jätsid kõige sümpaatsema mulje Iseo linnake ise, aga ka Lovere, kus me paariks päevaks peatusime. Lisaks annaksin maksimumpunktid väikesele Fiat 500 rendiautole, mis meid nädala jooksul truult ühest linnakesest teise sõidutas ning tõestas üha enam, et roadtrip’i-tüüpi reis on muutumas üha enam nii mulle kui minu teisele poole selleks kõige meelepärasemaks.

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid