Because… Hermès

Hermès’i parfüümidega jääb mind alati siduma see miski. Mulle tundub üha enam, et nii nagu prantsuse naisi saadab teatud je ne sais quoi, saadab see miski ka Hermès’i parfüüme. Ja just sel põhjusel jääb see parfüümimaja tõenäoliselt alatiseks minu huviorbiiti.

Tutvusin Hermès’i parfüümidega esimest korda kolm aastat tagasi, kui võtsin vastu otsuse astuda välja oma toonasest tualettvete palavikust ning täiendada oma kogu pisut uhkema lõhnaga. Toona osutus valituks Hermès’i Jour d’Hermes, mille kinkisin endale sünnipäevaks ning mille soetasin pidulikult Pariisist, Galeries Lafayette’ist, kus selle müüs mulle imeline prantsuse noormees, kes armastab Eestit, Eurovisiooni ja meie Sandra Nurmsalut.

Sellest ajast peale olen Hermès’i parfüümidel silma peal hoidnud ning aeg-ajalt ka uusi tulijaid omal nahal proovimas käinud. Iga uus saabuja minuga alati ei klappinud, mõni tekitas küll rohkem huvi ja rahakoti seisukorda kahjustavaid mõtteid, kuid enamjaolt teooriaks need ostud jäidki. Kuni saabus tänavune sügis ning Twilly d’Hermès.

Hermès’i ikoonilise Twilly salli järgi nime saanud parfüüm väärib märkimist juba esiteks seetõttu, et selle on loonud House of Hermès’i esimene naisparfümeer Christine Nagel. Kuid, mind paelus Twilly d’Hermès’i juures kõige rohkem see, et see pole mingi lilleline, beebipuudrine prantsuse parfüüm (mitte, et see probleem oluliselt Hermès’i pihta käiks), vaid hoopis tuberoosi, ingveri ja sandlipuu omanäoline noodimäng, mis lõhnab täiesti unikaalselt, kuid samas nii hermèslikult. Ja see, kuidas see parfüüm keset päeva nahal ootamatult „ärkab”… Meeldivamaid omadusi ühe väärika parfüümi juures.

Ning loomulikult ei saa antud parfüümi juures mööda vaadata pudelist ning miniatuursest Twilly sallist ja Charlie Chaplini mütsikesest. Don’t get me wrong, minimalistlikud pakendid jäävad alati täitma minu iluriiuleid, kuid vahel mõjub väga värskendavalt, kui seda must-valget vaadet täiendab midagi meeleolukamat ja prantslaslikku.

*Postitus on valminud koostöös Hermès’iga.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid