Mis bränd on Grown Alchemist, millest järsku kõik räägivad?

Mis bränd on Grown Alchemist, millest järsku kõik räägivad?

Foto: Grown Alchemist

Viimastel nädalatel on sotsiaalmeedias palju elevust tekitanud Austraalia ilumärk, mis kannab nime Grown Alchemist ning mida väidetavalt on Eestisse juba ammu oodatud. Et kõigil suurematel ja väiksematel ilumaanidel vajalik info käes oleks, teeme puust ja punaseks, millega tegu on. 

Alustuseks nii palju, et tegemist on vendade Keston ja Jeremy Muijsi 2008. aastal Melbourne’is loodud kaubamärgiga, mis tugineb enam kui kakskümmend aastat väldanud teadusuuringutel ja tootearendusel ning mis võtnud enda kanda juhirolli biotehnoloogilise nutrikosmeetika ning naha-, keha- ja juustehoolduse uue generatsiooni väljaarendamisel. See viimase lause keerulisem pool tähendab seda, et brändi tooted on loodud toimima nahaga kooskõlas, puhastades naha toksiinidest ja aktiveerides seejärel nahafunktsioonid rakutasandil toimivate uusimate looduslike koostisainete abil, mille hulka kuuluvad näiteks neuropeptiidid, tetrapeptiidid, tokotrienoolid ja täiustatud hügroskoopsed aktiivained.  

Miks see tähtis on? Sest kõige aluseks on bioloogia. Tundmatute ja toksiliste ainete vastu võitlemine on inimorganismi loomulik reaktsioon. Selle reaktsiooni mõjul tekkivad vabad radikaalid aitavad oluliselt kaasa vananemisprotsesside tekkimisele. Paljud sünteetilised toimeained, mis vananemisilminguid väidetavalt vähendavad, teevad tegelikult rohkem kahju kui kasu. Grown Alchemist toodete aktiivsed koostisained on aga looduslikud ning seetõttu inimbioloogiaga täiuslikus kooskõlas. Muide, brändi eetos tuginebki just keskkonnasõbralikele ja vägivallavabadele vegan-toodetele, mille on akrediteerinud ACO (Australian Certifed Organic) ja SCA (SAFE Cosmetics Australia). Lühidalt öeldes, Grown Alchemist mõistab, kuivõrd oluline on looduslike aktiivainete kasutamine nahahoolduses  bioloogiliste funktsioonide stimuleerimise ja seeläbi naha tervishoiu tagamise eesmärgil. 

Ja lõpetuseks on nende pakendid urbanistlikult modernsed ja ümbertöödeldavad ka!

Eestis on Grown Alchemist saadaval näiteks Kaubamajas ja I.L.U. kauplustes. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid