Kultusbränd Aesop taas Eestis saadaval

Foto: Aesop

Paljusid ilufanaatikuid kurvastas väga uudis, kui üheskoos Sfääri poe sulgemisega kadus Eesti turult kultuslik ilumärk Aesop. Täna saame kõiki neid õnnetuid rõõmustada, sest ilumärk on Eestis tagasi – seekord parfüümibutiigis Crème de la Crème.

Aesop on Austraaliast pärit eetiline ja esteetiline kosmeetikabränd. Kõik nendes äratuntava välimusega toodetes esinevad komponendid on brändi peakontori laboris Melbourne’is põhjalikult läbi uurinud tööstuse professionaalid ning teadlased, kindlustamaks, et iga toote koostisosa oleks põhjendatud ning ükski komponent ei kaotaks oma toimeainet enneaegselt. Lisaks on Aesopi puhul pandud suurt rõhku pakenditele – et need oleksid funktsionaalsed, samas jääksid truuks oma minimalistlikele joontele. 

Aesopi bränd nägi ilmavalgust kõigest paari tootega 1987. aastal, kuid tänaseks on selle tootevalik kenakesti suur, sisaldades nii näo-, keha- kui ka juuksehooldustooteid, samuti parfüüme ning kodulõhnu. Seega on isegi neil, kes ei ole seni brändiga ülemäära tuttav, igati reaalne „oht” sellest valikust endale uus lemmik leida. Ja see muideks puudutab nii naisi kui ka mehi! 

Sarnased artiklid

Kommentaarid