Kust nüüd ikkagi saab seda kurikuulsat OFF-WHITE x BYREDO lõhna?

Foto: byredo.com

Mälete, kirjutasime mõni aeg tagasi, et väed on ühendanud kultusmärk OFF-WHITE ja üldsegi mitte vähem kultuslik parfüümibränd Byredo? Toona ei osanud me päris täpselt öelda, kus ja millal see „Elevator Musicu” nime kandev tootesari ilmavalgust näeb, kuid täna oleme kõvasti targemad.

Nimelt said esimesed väljavalitud tutvuda „Elevator Musicu” toodetega aasta alguses toimunud Pariisi moenädalal, mil koostöö lansseerimise tähistamiseks seati üles spetsiaalne hüpikpoelaadne näituseruum. Ja kui alguses jäi kõlakatest mulje, et brändid on välja tulemas parfüümi, deodorandi ja kätekreemiga, siis tegelikkuses on ilmavalgust näinud parfüüm, kätekreem, juustele mõeldud parfüüm, aga samuti ka käekotid, T-särgid ja teksatooted.

Ja kuidas siis sellele limiteeritud väljalaskele näpud taha saada? Nüüd jõuab lõpuks ometi tootesari müügile byredo.com veebipoodi, täpsemalt järgmise nädala esmaspäeval, 23. aprillil. Kuuldavasti on „Elevator Musicu” tooted müügil ainult ühe nädala, seega soovitame huvilistel seda ajavahemiku mitte maha magada!

Sarnased artiklid

Kommentaarid