Imeliselt lõhnavaid uudiseid Twilly d’Hermèsi austajatele

Eelmisel aastal nägi Hermèsi parfüümimajas ilmavalgust põneva taustalooga särtsakas parfüüm Twilly d’Hermès. Täna on Hermèsil selle sama lõhna austajatele varuks põnev uudis. Nimelt on ilmavalgust näinud Twilly d’Hermès Le Bain kehasari, mis on kui rõõmuplahvatus ja energialaine, mis täidavad Hermèsi fännide vannituba.

Twilly d’Hermès Le Bain kehasarja moodustavad täpselt kolm imelises värvivarjundis toodet – dušikreem, niisutav kehapiim ning sprei-deodorant. Kui sarja unikaalne rikkaliku tekstuuriga dušikreem niisutab nahka ja annab kehal terve ning särava tulemuse, siis igapäevaseks kasutamiseks loodud hõrgutav kehapiim muudab naha hetkega siledaks ja siidiseks ning jätab vastupandamatu õrna aroomi. Deodorandi ülesanne on aga ümbritseda selle kandjat võrratu lõhnakarismaga, justkui pehme ja koheva aroomipilvega (ja tagada sealjuures muidugi higistamisvastane kaitse ning kaenlaaluste õrna naha hooldus).

Muide, käivad jutud, et Twilly d’Hermès Le Bain kehasarja meeliköitvad aroomid aitavad vabaneda stressist ja luua sensuaalse meeleolu, pakkudes soojuse ja heaolu tunnet. What’s there not to like?

Twilly d’Hermès Le Bain kehasarja tooted on juba müügil Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas, Stockmanni iluosakonnas ja valitud I.L.U kauplustes.

Sarnased artiklid

Kommentaarid