ILUS nii seest kui ka väljast – uuenduskuuri läbinud by mukk

ILUS nii seest kui ka väljast – uuenduskuuri läbinud by mukk

Foto: Renee Altrov

Umbes poolteist aastakest tagasi kirjutasime Portaili veergudel ühest suurepärasest leiust, ilumärgist MUKK, mis valmib meil siinsamas Eestis. Aeg on läinud edasi, MUKK nimest on saanud by mukk ning lisaks välimisele on ilumärk täiustanud ka oma sisemust, mis andis meile piisavalt põhjust neile veel kord kiidulaulu laulda. Seekord ehk võimsamaltki. 

Alustuseks olgu öeldud, et by mukk on endiselt Saaremaal toimetav ilukaubamärk, mille eesmärk on tuua kaasa teadlikum ja vastutusrikkam tarbimine, et iluvalikud oleksid ajendatud puhtalt naha tervisest. Ehk mõneti klišeena kõlav lause „ilu algab seestpoolt” kehtib tegelikult by mukk toodete kohta väga hästi, sest kogu brändi tootesortiment on valminud kvaliteetsetest ja taimset päritolu koostisosadest, mis kokkupanduna annavad toimivad kooslused, mida nahk suudab omastada ja töödelda. Toodetes kasutatakse kohalikku Saaremaa toorainet, et liita traditsioonid ja ürgne loodus tänapäeva teadmistega. Näiteks sisaldavad tooted kohalikku rannikuvetest käsitsi korjatud punavetikat, mis lisab tootele väärtuslikke mineraalaineid ja nahka taastavaid omadusi. Muide, tavapäraselt toodete tagaküljele peidetud koostis on by mukk toodetel just nimelt tõstetud esile, et visualiseerida koostisosade ilu ja omavahelist kooskõla. 

By mukki puhul on veel kiiduväärt seegi, et rohkem kui kunagi varem paneb bränd rõhku pakendile ja selle funktsionaalsusele. Nii ongi by mukk tooted pakendites, mis mõjuvad hästi nii tootele kui ka pärast toote kasutamist keskkonnale. Lisaks usub bränd minimaalsesse sortimenti ja julgustab vähendama nahahooldustooteid hoolikalt valitud kollektsioonini vannitoa riiulil, tooteid, mis toetavad nahka ja aitavad sel intelligentsel ja võimsal organil end ise tervendada. Ning lõpetuseks, kuna naturaalsete toodete säilivusaeg on lühem kui „tavalistel” nahahooldustoodetel, siis on by mukk otsustanud vältida ületootmist ning kõik tooted valmivad Saaremaal by mukk stuudios käsitsi ja vahetult nõudluse järgi. Kas pole imeline? Meie meelest on!

Täna on by mukk silmipaitava disainiga tooted saadaval Georg Ots Spa hotellis, samuti Pillerkaare poes Solarise keskuses. Suurima valiku tooteid leiab by mukki enda veebipoest aadressil bymukk.com. 

By mukki tegemistel hoia silma peal ka Facebookis ja Instagramis. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid