UUS LEID Eesti ilumaailmast – saarlane MUKK

UUS LEID Eesti ilumaailmast – saarlane MUKK

Foto: MUKK

Ei ole kahtlustki, et eestlased on ühed töökad inimesed. Nii näiteks võib juhtuda, et kui külastad kohaliku disaini- või looduskosmeetikapoodi, avastad eest ühe kuni mitu Eesti kaubamärki, millest sa varem kuulnudki pole, kuid millega kohe kindlasti end kurssi pead viima. Nii juhtus minuga, kui „koperdasin” MUKKi-nimelise kodumaise brändi otsa.

Lähemal uurimisel selgus, et MUKK on Saaremaal käsitööna valmiv nahahooldussari, mis koosneb ainult looduslikest koostisosadest ning on täielikult parabeenide, mineraalõlide ja sünteetiliste säilitusainete vaba. Samuti ülistab (ja kasutab oma toodeteski) bränd just Saaremaist kraami – kõike, mida leiab Saaremaa vetest, metsadest ja põldudelt. Näiteks kasutatakse toodetes Saaremaad ümbritsevas meres kasvanud ja rannikult korjatud mineraaliderikast punavetikat. Kena, kas pole?

Hetkel pole brändi tootevalik küll ülemäära suur – valikus kaks näokreemi, üks kätekreem ja üks jalasalv –, kuid kahtlustan, et kauaks see nii ei jää ning MUKK saab aina suurema hoo sisse. Vähemalt ma ise hoian sellele kõvasti pöialt. Ah jaa, kas ma mainisin, et lisaks kõigele on toodete pakend ääretult kunstipärane?

MUKKi toodetega saab lähemalt tutvuda aadressil mukk.eu ning Tallinnas saab tooteid uudistada ja soetada näiteks Mimesise poes, Telliskivi ostutänaval.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid