Tõelistele džentelmenidele – TrueGentsCo.

Foto: TrueGentsCo.

Meil on alati hea meel näha, kui kodumaal sünnib naturaalsust hindav ning keskkonnasõbralikke viise järgiv bränd, mis täidab Eesti ilumaastikul senimaani laiutanud tühjuse. Eriti rõõmustab meid, kui see ilumärk ei ole loodud naistele, vaid hoopis Maarjamaa parimatele poegadele.

TrueGentsCo. on Eestis loodud bränd, mis keskendub peamiselt härrade habeme- ja näohooldusele. Cesar Zeppini, kes on Brasiiliast pärit, kuid Eestis resideeruv disainer, loodud brändi valikust leiab täna erinevaid habemeõlisid ja -vahasid, habemeajamistarvikuid, niisamuti huultele ja küünenahkadele mõeldud palsameid. Cesar rõhutab uhkusega, et kõik TrueGentsCo. tooted on valmistatud Eesti parimatest toorainetest, olles 100% looduslikud ning loomasõbralikud. Lisaks on kõik tootepakendid valmistatud keskkonnasõbralikust materjalist ning on kasutamise järel ka ümbertöödeldavad. Mida veel ühelt ilubrändilt tahta, eks?

mpd_2729

TrueGentsCo. brändi ja toodetega saab lähemalt tutvuda brändi kodulehel, mis on ühtlasi ka veebipood, aadressil truegents.co.

Sarnased artiklid

Kommentaarid