Eesti, ÉSTIE, Eesti

Foto: ÉSTIE

Mäletate, kui me mõni nädal tagasi kirjutasime, et Stuudio Nahk avab detsembris uuenduskuuri läbinud stuudio-esindusruumi ning neist ruumidest leiab ka ühe meestele suunatud aksessuaaribrändi? Toona Stuudio Nahk seda nime veel välja ei hõiganud, kuid täna oleme saanud rohelise tule saladuskatte kergitamiseks – saagem tuttavaks ÉSTIEga.

ÉSTIE on kõige lihtsamalt öeldes eestimaine meestele suunatud aksessuaaride ja kottide bränd, mis seni on suurema osa tooteid müünud veebipoe kaudu hoopiski näiteks USA või Araabia Ühendemiraatide turule. Viimasel ajal on saanud hoogu juurde ka eestlaste huvi brändi vastu ning selle trendi valguses otsustatigi avada showroom Tallinna vanalinnas, kus kõigil huvilistel on võimalik enne ostmist toodetega lähemalt tutvuda ja tooteid ka reaalselt katsuda-proovida. Täna kuuluvad ÉSTIE tootevalikusse nii kotid, ümbrised nutiseadmetele kui ka näiteks mansetinööbid. Firma eestvedaja Sven Purru sõnul on ÉSTIE aksessuaarides ühendatud kvaliteetne tooraine Euroopast ning Eesti nahakunstnike kvaliteet. „Toodetes kasutatav nahk jõuab meieni Itaaliast ja näiteks vilt tuleb ligi 100-aastase ajalooga Soome tootjalt. Lõpliku kvaliteedi tagab aga Eesti nahakunstnike disain ning oskuslik tootmine,” sõnab Purru.

feltslimcase_cardholder_mardom2nnim2gi

Stuudio Nahk showroom’iga samadesse Müürivahe 17-1 ruumidesse tulev ÉSTIE showroom avab uksed 9. detsembril. Seni on võimalik toodetega tutvuda e-poes estiebags.com ning Instagramis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid