Stuudio Nahk avab uhiuue stuudio-esitlusruumi uksed

Foto: Virge Viertek

9. detsembril avab käekottide ning aksessuaaride bränd Stuudio Nahk uhiuue Studio & Showroom’i. Stuudio-esitlusruum avatakse Tallinna vanalinnas aadressil Müürivahe 17-1.

Stuudio Nahk kasutab värsketes ruumides ära vanalinnale iseloomulikku hõngu ning kõrvutab modernse showroom’i ja traditsioonilistele õmblusvõtetele truuks jääva stuudio poole. Peagi avatavas Studio & Showroom’is saab tutvuda kõikide Stuudio Nahk toodetega, rüübates samal ajal teed või kohvi ning miks mitte jutustades brändi tegijatega. Samuti on Stuudio Nahk meeleldi valmis näitama oma nii-öelda köögi poolt, kus valmivad kõik Stuudio Nahk kollektsioonid ja tooted hoolikalt valitud Itaalia ja Hispaania nahkadest kohalike meistrite käe all.

Tasub mainida, et showroom’is on esindatud ka üks meestele suunatud aksessuaaribränd, kuid pinge ja põnevuse ülalhoidmiseks Stuudio Nahk seda nime veel välja ei hõika ning pigem kutsub sellega kohapeale tutvuma.

Uute ruumide valmimiseni soovitame Stuudio Nahk tegemistel silma peal hoida aadressidel stuudionahk.com ja facebook.com/stuudionahk.

Sarnased artiklid

Kommentaarid