Kultuskäekellabrändi Daniel Wellingtoni valikut täiendavad nüüdsest ka käevõrud

Kultuskäekellabrändi Daniel Wellingtoni valikut täiendavad nüüdsest ka käevõrud

Foto: Daniel Wellington

Rootsis sündinud ning ülemaailmselt meeletu tähelennu teinud kellabränd Daniel Wellington on lisanud kellavaliku kõrvale esimest korda ka käeehted, mis loomulikult sobivad esteetilise ja ajatu välimuse poolest täiendama iga Daniel Wellingtoni kella.

Elegantse joonega uued Classic Cuff aksessuaarid on saadaval kahes toonis – hõbedases ja roosa kulla varjundis – ning kuna käevõrud sobivad oma olemuselt, nagu Daniel Wellingtoni käekelladki, nii naistele kui ka meestele, siis tulevad võrud ka kahes erinevas suuruses. Roostevabast terasest valminud ehteid saadab Daniel Wellingtoni diskreetne tekst, mis üllataval kombel absoluutselt ei häiri – see on omadus ja oskus, mida tänapäevases brändikeskses maailmas igal nurgal ei kohta.

Meie noogutame igatahes uutele käevõrudele heakskiitvalt ning jääme ootama, millega Daniel Wellingtoni kaubamärgiga toimetavad rootslased meid järgmisena üllatavad!

Daniel Wellingtoni käekellad ja aksessuaarid on saadaval näiteks Kaubamajas ja Kaubamaja veebipoes aadressil kaubamaja.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid