New Vintage by Kriss üllatab jõulude ootuses ruumiparfüümi ning inspireerivate sõrmustega

Just nii, ehtebränd New Vintage by Kriss on jõulude eel löönud käed kodumaise ruumiparfüümide tootja Helge Koduga ning üheskoos on valminud üks rokkiv ruumiparfüüm.

Koostööna valminud limiteeritud lõhn nr 9 „Time to Rock” – nagu juba ilmselt isegi aimasite – on inspireeritud NVbyK legendaarsest käeehtest Time To Rock™. Tamme- ja lavendlihõnguline ruumiparfüüm on puiduselt tummine, kuid samal ajal piisavalt tagasihoidlik ja mahe. „See on mänguline kooslus naiselike ning maskuliinsete lõhnanootide vahel,” sõnavad lõhna loojad.

Samuti on NVbyK saanud jõulude eel valmis Inspired sõrmusekollektsiooni. Vermel- ja hõbesõrmustele graveeritud sõnumid kickass ja love on kui igapäevased motivatsioonimantrad, mis ergutavad iga kandjad enesekindlalt läbi päeva astuma. Suure plussi annab sõrmusekollektsioonile ka see, et kõikide sõrmuste suuruseid saab endale sobivaks reguleerida.

nvbyk-joulud-inspired-sormused

Nii Helge Kodu ruumiparfüüm nr 9 „Time To Rock” kui ka Inspired sõrmusekollektsioon on müügil New Vintage by Kriss stuudios aadressil Pärnu mnt 27-16 ning veebipoes www.nvbyk.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid