Lentsius Design esitleb minimalistlikke Piloote

Lentsius Design esitleb minimalistlikke Piloote

Foto: Getter Kuusmaa

Lentsius Designi aksessuaarid peaksid olema tuttavad kõigile, kellele kaasaegne Eesti moedisain korda läheb. Bränd, mille taga on moedisainer Kairi Lentsius, lennuinsener Marek Lentsius ja meister Mart Lentsius ehk õe-venna-isa-trio, on loonud uue ehteseeria, mis kannab igati õigustatult nime Piloot.

Skandinaavialikult šikid ja ajatu joonega Piloodi käevõrud on valminud duralmiiniumist ehk kõrgekvaliteedilisest lennunduses kasutatavast alumiiniumist. Jah, see on seesama materjal, millest lennukidki on tehtud. Õhuke duralmiinium, mis on samal ajal äärmiselt tugev ja üllatavalt kerge, muudab võrude kandmise eriti mugavaks, võimaldades neid ka sobivasse suurusesse painutada. Piloodi käevõrud on valminud eesmärgiga sobida nii meestele kui ka naistele ning seetõttu on kollektsioonis saadavad võrud laiusega 15 mm ja 30 mm, üks võru triibuga, teine ilma. Nii õhkub antud kollektsioonistki Lentsius Designile omast „less is more” suhtumist, kuid samas tugevat panustamist ootamatutesse materjalidesse.

pilot-bracelet_narrow1

Lentsius Design aksessuaarid on saadaval Eesti disaini esindavates poodides, nagu TALI, Nu Nordik ja Eesti Disaini Maja. Lisainfot Lentsius Designi kohta leiab aadressilt lentsiusdesign.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid