Cyclist Raincoat – kõrgtehnoloogiline vihmakeep sinu käeulatuses

Cyclist Raincoat – kõrgtehnoloogiline vihmakeep sinu käeulatuses

Foto: Sabrina Bongiovanni

Kui sinu sünnikohaks on Läti ja elukohaks Amsterdam, siis tead sa vihmasest ilmast nii mõndagi. Kui oled töötanud lõigete meistrina Viktor&Rolfi haute couture laboratooriumis, siis tead nii mõndagi ka moest. Just selline taust on Cyclist Raincoati loojal ja disaineril Laura Šilinskal ja tema uhiuuel kaubamärgil senscommon.

Cyclist Raincoat ehk eesti keeli ratturi vihmakeep on mõeldud linnainimese kõrgtehnoloogiliseks riideesemeks, praktiliseks ja minimalistlikuks elupäästjaks, sobides sealjuures iga riietusega. Kaubamärgi enda nimi senscommon pärineb ingliskeelsest sõnast common („argine”) ja seda võibki tõlgendada kui midagi kaasaegset ja relevantset. Seetõttu kohtuvad senscommoni toodetes nii tekstiili kõrgtehnoloogia, konstrueerimine kui ka märkimisväärne tähelepanu kandja välimusele.

Hetkeseisuga on Cyclist Raincoat’i tootearendus lõppfaasis ning vajab veel viimast lüket. Disainer Laura on tõmmanud käima Kickstarteri ühisrahastuskampaania, milles osaledes on igaühel võimalus toetada selle vihmamantli valmimist ning samal ajal see endale ka ette tellida. Portaili tiim ootab seda põnevat ja praktilist eset suure innuga ning tahaks seda müstilist paljukiidetud materjali juba oma käega katsuda. Loodame, et peagi see võimalus ka avaneb.

senscommoni Cyclist Raincoati projekti on võimalik toetada 7. oktoobrini 2016. senscommoni käekäiguga saab end kursis hoida kodulehel www.senscommon.com ning brändi Facebooki-leheküljel www.facebook.com/senscommon.

Galerii

Kommentaarid