TRIWA ühendas väed LA-s resideeruva Strampdiga

TRIWA ühendas väed LA-s resideeruva Strampdiga

Foto: TRIWA

Stockholmist pärit kellabränd TRIWA on loonud koostöös Los Angelese brändiga Stampd limiteeritud kollektsiooni, mis koosneb skandinaavialikult minimalistlikust käekellast ja käevõrust, millesse omakorda on sisse toodud California streetstyle’i.

Sama minimalistlik, kui on selle koostöö tulemus, on tegelikult ka antud kollektsiooni suurus. Nimelt on #TRIWAxSTAMPD ühistööna sündinud täpselt üks käekella ja üks käevõru mudel. Valminud käekell on vaatamata tagasihoidlikkusele kõikide minimalistide unistus, kuna kella must matt pind ning läbimõeldud elemendid teevad sellest ühe ütlemata modernse aksessuaari. Samamoodi on kollektsiooni unisex käevõru loodud roostevabast terasest, mida täiendab esmapilgul märkamatu diskreetne graveering.

Nii #TRIWAxSTAMPD limiteeritud kollektsiooni käekella kui ka käevõru toodeti täpselt 1000 eksemplari, seega, kellele need mustades toonides esemed tõsisemat huvi pakuvad – ja me kahtlustame, et selliseid inimesi võib Eestis olla hulgi –, triwa.com on koht, kuhu suund võtta. Samuti on kollektsioon saadaval Solarise keskuses asuvas Watch | Wear kaupluses.

triwa-and-stampd-collaboration-03

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid