Aesopi esimesed katsetused kodudisaini vallas

Foto: Aesop

Meie Portailis oleme juba niigi arvamusel, et Aesopi ilumärgi tooted võib julgelt ristida sisustuselementideks, sest annavad need ju oma disainiga vannitoale selle esteetilise, ent hubase „miski”. Aesop ise otsustas aga astuda sammukese edasi ning tulla välja oma päris esimese koduaksessuaariga.

Nimelt on Austraalia ilumärk otsustanud kompida maad disaini ja sisekujunduse vallas ning loonud omanäolise õlilambi. Imeliste aroomidega sina peal olevale ilumärgile on see muidugi ka loogiline samm. Studio Henry Wilsoni loodud messingist õlilamp on tõenäoliselt iga minimalisti unistus, sest on see ühekilogrammine lamp meeldivalt voolava disainiga ning parajalt neutraalses, ent mitte kriiskavas kuldses toonis.

Ühes õlilambi lansseerimisega tuli Aesop välja ka oma järjekorras neljanda õliseguga, mida lambis toa lõhnastamiseks kasutada. Nimeks sai see Béatrice ning sellest kumab puiduseid, tsitruselisi ning patšuli noote. Nii õlilamp kui ka õlisegud on hetkel saadaval aesop.com veebipoes, kuid loodame, et need jõuavad peagi ka edasimüüjate varamusse. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid