Sügis toob Iittala X Issey Miyake kollektsiooni uued tooted

Sügis toob Iittala X Issey Miyake kollektsiooni uued tooted

Foto: Iittala

Soome ja Jaapani disainerite koostöös sündinud ning disainisõprade seas hinnatud Iittala X Issey Miyake’i kollektsiooni on lisandunud uued kotid ja sisustustooted.

2016. aastal sündis Soome disainibränd Iittala ja Jaapani disainer Issey Miyake koostöös unikaalne kodutekstiili-, klaasi- ja keraamikakollektsioon Iittala X Issey Miyake. Kollektsiooni tekstiilist esemed on loodud Issey Miyake originaalset voltimistehnikat kasutades ning iga kollektsiooni kuuluv tekstiil on valmistatud oskuslike käsitööliste poolt. Hoolikalt disainitud tooted võivad läbida kuni 23 erinevat tootmisetappi alates lõikamisest ja käsitsi õmblemisest kuni triikimise ja pakkimiseni välja. Muide, tänu kvaliteetsetele kangastele püsivad esemed voldituna ka pärast pesemist.

Sügise ootuses on kollektsiooni kuuluvate kottide perekond täienenud uute stiilide ja värvidega. Uus must kott on valmistatud unikaalset Miyake tehnikat kasutades, kuid on esmakordselt uudse triibulise disainiga. Tumedas beežis toonis suur kott on aga valmistatud klassikalises kalasaba voltimistehnikas.  Mõlemad kotid on saadaval kahes erinevas suuruses. Esmakordselt kuulub kottide kollektsiooni ka väiksem kott. Kompaktse disaini ja triipudega must kott on ideaalne nii igapäevaseks kandmiseks kui pidulikumaks ürituseks. Lisaks sobib väike kott sobib ka suuremas kotis väiksemate asjade hoiustamiseks.

Kollektsiooni täiendavad ka uued sisustustooted, mis loovad kodus harmoonilise õhkkonna. Kollektsiooni senine populaarne padjakate on nüüd saadaval uues kuldses värvitoonis. Uues elegantses, ent maalähedases värvitoonis on saadaval ka kollektsiooni lauamatid. Lauamatti saab hoiustamiseks mugavalt kokku rullida ja kortsumist kartmata.

Terve Iittala X Issey Miyake kollektsiooniga saab tutvuda veebilehel www.iittala.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid