Iittala laiendas Teema Tiimi kollektsiooni tootevalikut

Iittala laiendas Teema Tiimi kollektsiooni tootevalikut

Foto: Iittala

Iittala loovmeeskond laiendas koostöös noorte aasia disaineritega sündinud Teema Tiimi kollektsiooni tootevalikut, kuhu kuuluvad nüüd erinevates suurustes kausid nii modernse valge kui träpsulise halli glasuuriga.

Kausid on olnud osa meie igapäevastest toitumisharjumustest alates inimkonna esimestest päevadest. Võib julgelt öelda, et erisuurustes ümarad anumad on kõige vajalikumad nõud köögikapis. Neis serveeritakse hommiku-, lõuna- ja õhtusöök ning ka kõik suupisted seal vahel. 2016. aastal noorte aasia disainerite loodud Iittala Teema Tiimi tähistabki erinevate ümarate objektidega kausist söömist, mis on eriti omane just Aasia kultuuriruumile.

Sel aastal lisandus globaalse kollektsiooni valikusse kolm uut kaussi, millest on hea nii süüa kui ka toitu serveerida. Kausse saab üksteise sees hoiustada, omavahel kombineerida ja ühtlasi murravad need käepärased nõud õhtusöögi serveerimistavasid.

Teema Tiimi on loodud kombineerimiseks armastatud Iittala klassikutega. Samuti 1952. aastal alguse saanud Kaj Francki originaal Teema kollektsiooni toodetega. Teema ja Teema Tiimi valged esemed tekitavad modernse ja stiilse ilme, kuid uus träpsuline hall glasuur toob kollektsiooni juhuslikkust. Valge ja hall harmoneeruvad omavahel suurepäraselt ja võimaldavad luua loovaid kombinatsioone ka teiste Iittala värvide ja mustritega ning isegi värviliste klaasidega. Ja selle väitega ei saakski me olla veel rohkem nõus!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid