Veel Ennosest

Ei juhtu just iga päev, et Eestis näeb ilmavalgust moemärk, mis paneb kogu oma olekuga südame nii positiivselt puperdama, et korraks ei kujuta ettegi, kuidas meie moemaastik seni sellise brändita hakkama sai. Ma räägin siinkohal uuest moemärgist Ennos, mille lansseerimisüritust oli mul mõne nädala eest au külastada. 

Ennos jäi mulle tegelikult esimest korda silma sotsiaalmeedias, kui teaser’itena läksid liikvele brändi kampaaniafotod. Tol hetkel ei saanud ma lõpuni aru, kas tegu on millegi kodumaisega või mitte. Sest olgem ausad, korraks tundus, et see on midagi nii head, et see ei saa ju ometi meil siinsamas kodukootud Eestis tehtud olla. Mis minu kui kodumaise disaini suurtoetaja suust kõlab muidugi eriti kahepalgeliselt.

Samas ma ülemäära palju ka ei eksinud, kuna Ennoses kohtuvad tegelikult Tallinn ja Pariis ning prantsuse elegants on Ennose olemuses täiesti omal kohal. Samuti on omal kohal karge põhjamaisus ning kõik see, mille järele skandinaavia stiili viljelevad kohalikud moetarid igatsenud on. Seni on meid välja päästnud August, kuid on rõõm tõdeda, et sedalaadi moejoone ning kvaliteeditunnetusega moemärke on ka juurde tulemas. Nii et, aitäh sulle, Kersti, et tõid meie moepilti midagi, mis on „nagu välismaal”. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid