Minu must-valge Tallinn Fashion Weeki päevik

Minu must-valge Tallinn Fashion Weeki päevik

Foto: Portail.ee

Olles küll pikemat aega eelistanud kõikvõimalikeks jäädvustusteks telefoni kaamerat, tundus meie kohalik sügisene moenädal piisavalt mõjuv põhjus olevat, et oma Sonylt tolm pühkida ning jäädvustada neid hetki ja kohti, mis Tallinn Fashion Weeki tavakülastajale ehk osaks ei saa. Ja miks ei saa? Sest ega tegelikult ei tea ma siiamaani isegi, kas oleksin tohtinud kolada seal, kus seda tegin.

Nimelt on mul kahtlus, et sisimas jään ma alatiseks behind the scenes girl’iks ja seetõttu, kui te mulle korra näitate, kus asub backstage ning kogu moeetendusega kaasas käiv sigin-sagin, siis ega te mind sealt kõikidel järgnevatel hooaegadel enam eemale ei hoia. Muide, ka minu moekarjääri algusaastatesse kuulus Tallinn Fashion Weekil vabatahtlikuks olemine. Ehk seetõttu tunnen end just selle moeürituse lava taga kuidagi eriti koduselt. 

Ja kuna “tungimist” backstage’i mulle keegi pahaks ei pannud (takistamisest rääkimata), siis saangi tuua teieni kaadreid nii Kuldnõela galaks valmistumiselt kui ka moenädala järgnevatest päevadest, samuti tabatud hetki ja lemmikdetaile moeetendustelt endalt. Ning nende sekka muidugi natuke ennast ka (sest edevus ei hüüa tulles). Enjoy!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid