Tuues sügist lähemale – H&M Studioga

H&M Studio kollektsiooniga jääb mul ilmselt alatiseks olema see teatud side. Võimalik, et selle taga on mõned aastad tagasi H&M Studio moeetenduse külastamine Pariisis, mis siiamaani troonib minu pressireiside edetabeleid, või siis ongi need kollektsioonid järjepidevalt nii minu maitse järele. 

Ma kahtlustan, et viimane variant on isegi natuke vettpidavam, sest aastast aastasse, alates esimesest Studio kollektsioonist on minu garderoob tasa ja targu täienenud Studio esemetega. Need on reeglina suurepärastest materjalidest, tavapärasest trendilainest kõvasti aegumatumad ning samas ka parajalt neutraalsed, mis tähendab, et neid ei ole nii kerge sildistada ja ära tunda kui näiteks mõnda H&Mi disainerkollektsiooni eset – ja mulle selline anonüümsus meeldib.

H&M Studio tänavusügisene kollektsioon läheb tagasi kümnendisse, millega minuvanustel võib esineda vastakaid tundeid, kuid mulle isiklikult tundub, et H&Mi disainitiim on suutnud taasluua need 90ndate elemendid, mida tänapäeva moemaan oskab hinnata. Nii ka mina – ehk küll mitte kõike antud kollektsioonist, kuid teatud esemed pälvisid minu heakskiitva noogutuse küll. Kuigi nende jäädvustamine jäi keskmisest soojemasse suvepäeva, siis tegelikult oli vahelduseks ääretult meeldiv mõelda sügisele ning nendele soojematele ja tumedamatele esemetele, mida see hooaeg (vähemalt minu) garderoobi kaasa toob. 

Olgu ka lisatud, et H&M Studio tänavune kollektsioon jõuab müügile 6. septembril.

Rõivad ja jalanõud: H&M Studio

Fotod: Laura Nestor

*Postitus on valminud koostöös H&M Eestiga. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid