See õnnelik must…

Morticia Addams ütles kunagi legendaarseks muutunud sõnad: „Black is such a happy color.” Saanud kanda seda H&M Studio sügistalvise kollektsiooni kleiti, pean ma Morticiaga ikka ja jälle nõustuma.

Olgugi, et see kleit on natuke pretensioonikas (choose your underwear wisely, ladies), ei saanud ma kohe kuidagi seda selga tõmbamata jätta. Midagi nendes pikkades mustades kleitides juba on, sest iga kord sellist kandes muutub automaatselt midagi ka enesetundes. Ja ma juba kujutan vaimusilmas ette, kui newyorgiliku look’i annaks see kleit koos punaste huulte, kõrgete kontsade ja ülesuuruses villase pintsakuga (ning ehk ka ühe peolt kaasa haaratud šampanjapokaaliga). Võimalik, et seda H&Mi disainerid „New Yorgi linnamelust inspireeritud” sõnumi all mõtlesidki. Ja mulle tundub, et seda meelelaadi saab väga edukalt rakendada ka meil siinsamas Eestis.

Meenutuseks olgu lisatud, et H&M Studio tänavune sügistalvine kollektsioon, millest pärinevad ka kõik kolm Portaili jaoks üles pildistatud komplekti, jõuab müügile 14. septembril H&Mi veebipoodi aadressil hm.com.

Kleit: H&M Studio / Saapad: H&M

Interjööri eest tänusõnad Kopli Vintaažile (Telliskivi 62).

*Postitus on valminud koostöös H&M Eestiga.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid