Oranžid huuled, rohekas kleidike

Mida sa teed, kui sul on kavas hooaja oodatumaid fotosessioone ja tervis veab sind alt nii, et sa ei suuda määratud päeval ennast isegi vertikaalasendisse ajada? Loomulikult võtad appi oma loomingulise „teise poole” ja palud tal teha näo, et tema ongi sina.

Kui me oleksime näiteks Hiinas, siis oleks selline trikk ka kenasti läbi läinud, sest elu on näidanud, et isegi passi demonstreerimisel ei suudetud Shanghai lennujaamas meil Helenega vahet teha. Good times.

Tegelikult aga Helene muidugi ei üritanud mind mingilgi moel järele teha ning fotosessioonil oli meil plaan üles astuda ikkagi duona. Lihtsalt, kui vaadata antud kaadritel jäädvustatud oranžikaid huuli ning kenasti sätitud madalat patsi, siis kahtlustan, et oleksin seda H&M Conscious Exclusive kollektsiooni rohelist kleiti kandes sama teed läinud. Seega, milleks duubeldada, eks?

Seda aga, kuidas Helene „rohkem Helenena” selle kollektsiooni fotosessioonil üles astus, saab näha siit.

Olgu meenutuseks lisatud, et tänavune Conscious Exclusive kollektsioon saabub müügile valitud H&Mi kauplustesse, sealhulgas ka Tallinna Postimaja H&Mi, ja e-poodi juba 19. aprillil.

 

Kleit, pintsak, ehted ja jalanõud: H&M Conscious Exclusive

Fotod: Eva-Liisa Orupõld

*Postitus on valminud koostöös H&M Eestiga.

Sarnased artiklid

Kommentaarid