Kellele litrid, kellele pidžaamad

Veel kontraste, anyone? Oma viimaste ERDEM x H&M komplektidega läksime Helenega nii hoogu, et siin jagub vastandeid paremale ja vasakule. Kust me siis alustame?

Alustuseks võime rääkida sellest, et mina tõin oma komplektis tänavale pidžaama. Täiesti häbenemata. Sest täpselt selline ongi õpikunäide sellest, kuidas kanda üldreeglina magamistuppa mõeldud pidžaamat siseruumidest väljaspool. Tonaalsus on pigem rahulik, kangale natuke lilli, romantilised detailid kraekeste ja õlakeste juures. Alla kenakesed kingad, peale soojendav mantel – ja voilà!

Samal ajal otsustas Helene litriliselt kleidilt veidikene glamuuri maha tõmmata… sest lihtsalt selline Helene juba kord on. Nagu võluväel läks kleidi alla T-särk, pähe tuttmüts ja kätte labakindad (ning ärgem unustagem tanksaapaid). Ja mis oli tulemuseks? Vastus: kaks moemaani keset Tallinna südalinna, täiesti pingutamata, omas elemendis. Nii juhtub, kui annad võimaluse ühele imelisele kollektsioonile, millel on küll oma nägu, kuid millele sina annad oma twist’i juurde.

Soovime Helenega head twist’itamist kõigile 2. novembril, mil ERDEM x H&M kollektsioon jõuab H&Mi Postimaja kauplusesse ning hm.com veebipoodi!

Rõivad ja jalanõud: Erdem x H&M

Meik: Liisa-Chrislin Saleh

Fotod: Kristiin Elmat

*Postitus on valminud koostöös H&M Eestiga.

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid