Kaks ühes pulmarüüd

Koos pulmakutsega saabub alati ka paanikakutse – MIDA SELGA PANNA. Metsapulma puhul on see mure isegi argumenteeritud, sest Eesti disainerkleiti ei tahaks mudas rullides (pun intended) ära trööbata, peenike konts vajub maasse ja mis siis, kui hakkab hoopis vihma sadama?

Üks kindel reegel, mille pulmakülalisena rõivastuse puhul endale seadnud olen, on järgmine: mitte kunagi ei tohi üritada pruuti üle trumbata, tuleks olla maitsekalt tagaplaanil, samas võiks kostüümist õhkuda romantilisust! Täpselt sellise romantilise ja lihtsa kleidi sain, külastades H&M showroomi Tallinnas, kuigi soovisin leida endale riietust hoopis presidendi suviseks vastuvõtuks. Aga seal ta rippus, vägagi metsateemaline, võib isegi öelda, et retsilt romantiline ning mis samuti pulma puhul tähtis – vaba vöökohaga. Söö, palju tahad. Varba otsa said visatud Adidase sporditossud, mis olid kahjuks hommikuks heleroosast tumehalliks muutunud.

Minu sõbranna ja fotoseeriapartner Eliisa Puudersell kannab aga kirjandusteadlasele kohaselt jaapani stiilis, käsitööna valminud siidkleiti, mille ta leidis Viini vintage-poest Burggasse24. Eliisa sõnul sündis komplekti valik täiesti juhuslikult olemasolevatest ja varem kokku kogutud asjadest – kingad kusagilt Budapestist, aluskleit sõbrannalt ja nii see kompott kokku sai.

Tõepoolest väga maitsva kompoti keetsid kokku ka meie riietused üheskoos, täiendades pastelse rohekas-roosa gammana nii metsateemat kui ka teineteist.

Sarnased artiklid

Kommentaarid