You know I love a good bling

Mind sotsiaalmeedias jälgivatele inimestele ei ole (loodetavasti) märkamata jäänud, et märtsikuu alguses leidis aset üks fotosessioon, kus said sõna otseses mõttes särada Skandinaavia ehtebrändi Sif Jakobsi ehted.

Sif Jakobs Jewellery ehetest ei saa rääkida ja jätta samas mainimata brändi loojat Sif Jakobsit ennast. Ääretult inspireeriv ja karismaatiline naisterahvas, kellega mul on olnud au kohtuda ning kelle teotahet ja elegantsi õhkub ka tema loodud ehetest. Just seetõttu ei mõelnud ma pikalt, kui Goldtime – Sif Jakobsi ehete ametlik edasimüüja Eestis – lähenes mulle ideega antud koostöö teoks teha. Pealegi, teate ju isegi, et mul on alati olnud teatav tõmme Skandinaavia brändide poole ning seda enam on mul hea meel, et oleme Kopenhaagenist pärit Sif Jakobsiga teineteist nii-öelda leidnud. 

Kui rääkida nüüd Sif Jakobsi ehetest, siis, nagu fotodelt näete, on tegemist vägagi mitmekülge brändiga, kelle kollektsioonidest leiab endale midagi nii inimene, kelle puhul lähevad käiku ainult võimalikult minimalistlikud eksemplarid, kui ka see, kellele on meeltmööda over-the-top säravad, kuid maitsekalt tähelepanu järele karjuvad esemed. Minu isiklikud lemmikud ongi näiteks kõige lihtsam kuldsõrmus, Vähi tähtkujuga ripats ning ehk mitte küll nii minimalistlik, kuid minu moemaitsega vägagi hästi kokku passiv Follina sõrmus. Ning põhimõtteliselt kogu Matera kollektsioon! Just see mulle Sif Jakobsi juures kõige rohkem meeldibki, et brändi valikus leidub ideaalseid ehteid minu mõlemale poolusele – nii minimalistile kui ka aeg-ajalt millegi särtsakama järele ihalevale moemaanile.

Sära tõi palgele ning lained juustesse Nele Pandis, fotole jäädvustas selle aga Laura Nestor. Fotodel nähtavad Sif Jakobsi ehted on saadaval Goldtime’i esinduskaupluses ning veebipoes goldtime.ee. 

*Postitus on valminud koostöös Goldtime’iga. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid