KIRI TOIMETAJALT: WE ARE LIVE!

Kas teate seda tunnet, kui miski teeb su seesmiselt nii rahutuks, et sa justkui sügeled kogu aeg? See portaal on minu sees „sügelenud” mõned head aastad, ja mul on hea meel, et mitte päevakestki vähem.

1 WE ARE LIVE

Ma olen Portail.ee loomiseks võtnud hea jagu hoogu. Ma ei ole kindel, kas ma mingitel hetkedel enam uskusingi, et selline portaal võiks teoks saada, aga täna ma isegi ei kujuta enam ettegi, et oleks võinud minna teisiti. Minu blogger-turned-fashion-editor-turned-editor-in-chief teekond on ehk võtnud aega, kuid ajaga õpidki ja teritad oma pilku ning ühel päeval on kõik justkui selge. Täna on siinne lehekülg minu jaoks klaarimast klaarim, ja ma tean väga täpselt, mislaadi infot siit leidma hakkab.

Mul on kindel plaan koondada siia teemasid, mis kõnetavad tänapäeva parajalt moodsat inimest – jah, inimest, mis tähendab, et härrad on enam kui teretulnud –, keda huvitab, mis toimub meie disainimaastikul, maailma moelavadel, ilumaailma telgitagustes, aga ka kohalike andekate inimeste elus. Ma tahan, et see lehekülg pakuks veelgi rohkem inspiratsiooni ja head mõtteainet, kui olen eales oma tegemistega suutnud pakkuda. Ma tahan, et Portail.ee-st saaks portaal, mida ma ise olen nii igatsenud, kuid ei ole senimaani Eestist leidnud. Ja nagu näete, otsustasin ma selle algatada täiesti ise, sest ühel päeval tahan ma väga juua seda šampanjat, mida antakse neile, kes riskivad.

Ning, mis tervituskiri see oleks, kui siit puuduksid tänusõnad kõigile neile, kes on aidanud (ja ohverdanud tunde, tunde ja ilmselt päevigi oma tänavusest suvest, et see koht siin teoks teha − Helene Vetik ja Hmmm Studio, Haiku kollektiiv, ja muidugi härra Eesmaa. Minu süda kuulub lõpmatuseni teile.

Üle kõige aga loodan, et teile, kes te täna siia lehele sattusite, meeldib, kuhu te olete jõudnud, ja te tulete siia tagasi, ning hoiate pilku peal ka Portail.ee Facebooki ning Instagrami lehtedel. It would mean the world.

Ning muidugi, kui teil on mulle uudiseid, ideid, teemakohaseid ettepanekuid või kui te teate kedagi, kes on uskumatult inspireeriv või loob meie disainimaailmas suurepäraseid esemeid, kuid hoiab seda mingil põhjusel ainult enda teada, siis minu e-postiaadress on aljona@portail.ee. Paneme väärt info liikuma nii, nagu see varasemalt liikunud ei ole!

 

Ja muide, kõigile, kes küsivad − portail (/pɔʀtaj/) tuleb prantsuskeelsest sõnast „portaal”. Enam lihtsamat nime ma välja mõelda ei suutnud.

Kommentaarid