Vakinme – orgaaniline ihuhooldus Rootsi läänerannikult

Foto: Vakinme

Värskelt Eestisse müügile jõudnud Vakinme on Göteborgi lähistel sündinud Rootsi nahahooldusbränd, mille kohta võib öelda vägagi lihtsalt – silm puhkab, nahk naudib. Samuti on Vakinme tooted 100% biolaguneva koostisega ning sobivad ka veganitele.

Esmakordselt Vakinme tooteid nähes sai Portaili toimetusele selgeks, et Vakinme on omamoodi kummardus põhjamaise disaini austajatele. Neid minimalistlikke näo-, keha- ja köögitooteid vaadates on näha, et tegemist on skandinaavia disainiklassikaga, mida jääd oma vannitoas või köögis pikalt imetlema. Tüüne must-valge-hall pakendidisain peidab endas mõnusa tekstuuriga hästi lõhnavaid kreeme, seepe ja pesuvahendeid. Eriti rõõmustame selle üle, et lisaks kehatoodetele võid ka oma köögi kraanikausi äärt kaunistada ühe eriti hästi lõhnava ja käsi hoidva nõudepesuvahendiga. Vakinme tooted jagunevad kolme lõhnaperekonda – samblane Dagmossa, sidrunheina-lõhnaline Björktuva ning mündine Åkermynta.

Nüüd koostisest. Vakinme toodete koostises on kasutatud kvaliteetseid komponente, mille eesmärk on hoolitseda naha eest nii nagu lubatud – niisutada, puhastada ja sobituda ka tundliku nahaga. Kogu valik on GMO, parabeenide, silikoonide ja sünteetiliste komponentide vaba ning neid pole testitud loomadel. Muide, brändi armastatuimateks toodeteks ongi kujunenud lummava disainiga nõudepesuvahendid, käte- ning kehapesuseebid ja kätekreem Åkermynta.

Kel tekkis toodete vastu sama suur huvi kui meil, siis Vakinme on juba müügil Scandinavian Brandsi e-poes ja peatselt ka Kaubamajas.

Sarnased artiklid

Kommentaarid