Hääldage välja ja jätke meelde – Fjällsjö

Foto: Björk and Berries

Rootsi ilumärk Björk and Berries on tulnud välja uue parfüümi ja sama lõhnaga käte- ja kehatoodetega. Nime kannab uus sari Fjällsjö, mis tõlkes tähendab mägijärve. Samuti tutvustab bränd Fjällsjö abil oma uut pakendidisaini, mis rõhub vanadele skandinaavia traditsioonidele ja keskkonnasäästlikkusele.

Alustame kõigepealt parfüümist. Rootslased peavad sõna “fjällen” all silmas Skandinaavia mäestikku. Suvekuudel on maastik mägede ees mahlaselt roheline, kuid kaljunukkide kohal hiilivad hiiglaslikud valged pilvetupsud, mis jätavad järvedele kauneid varje. Just sellisest vaatepildist – suviselt tuulevaiksest puhtas looduses asuvast mägijärvest ongi inspireeritud uus parfüüm ja sama aroomiga kehasari.

“Fjällsjö on minu jaoks see meeleseisund, sisemine rahu. Mägijärv on koht, mida võid oma kujutlustes alati külastada, kui stress kipub sisse hiilima. Mõtted millestki ilusast, kindlast ja rahustavast on võimsad, need annavad tuge ja rahulolu kui ülejäänud maailm näib hullumeelsena,” kirjeldab uut kollektsiooni Isabelle Lewenhaupt, Björk & Berries tegevjuht. Nii moodustabki Fjällsjö unisex-parfüümi segu puuvilla ja värske, puhta, külma vee koosluse aroomist. See on kui puhtuse, pehmuse ja värskuse lõhn.

Kui rääkida kehatoodetest, siis nii seep kui ka kreem sisaldavad orgaanilisi koostisaineid kasepuust, kummelist ja astelpaljust. Pesugeel ja universaalne kreem sobivad nii kätele kui kehale. Kõik käte- ja kehatooted on nüüd suuremates, 400 milliliitrites pakendites, mis on kas ümbertöödeldud või ümbertöödeldavad. Parfüüm on samuti uues, 50 milliliitrites klaaspudelis, mis on inspireeritud rootsi käsitööst ja apteekristiilist. Parfüüm ise on toodetud Rootsis orgaanilisest fermenteeritud alkoholist.

Björk and Berries uusi tooteid müüvad www.scandinavianbrands.ee, Loverte.com ja Kaubamaja.    

Sarnased artiklid

Kommentaarid