Nakuna Helsinki – Soome esimene luksusparfüümimaja

Nakuna Helsinki – Soome esimene luksusparfüümimaja

Foto: Nakuna Helsinki

Mõni aeg tagasi kirjutasime sellest, et kodumaine ehtebränd Hyrv on täiendanud oma stuudiot eksklusiivsete parfüümimärkidega. Juba toona ütles Hyrve brändi ja stuudio asutaja Kateryna Pishon: „Soovime oma juveelistuudios tutvustada parfüümimaju, mis pole kommertsistunud suured tootjad, vaid väiketootjad, kes lähenevad parfüümikunstile armastuse ja kirega, nagu meie teeme seda oma ehete valmistamisel.”

Ka täna jätkab stuudio sama filosoofiaga ning annab teada, et Hyrve stuudio parfüümibrändide valikusse on lisandunud – isegi kerget elevust tekitav – Soome esimene luksusparfüümimaja Nakuna Helsinki, mille asutasid 2019. aastal Anu Igoni ja Jaakko Veijola.

Nakuna Helsinki kollektsiooni kuulub täna viis täiesti erinevat parfüümi, mis kõik inspireeritud Soome kultuurist ja põhjamaisest loodusest. Ütleb bränd enda kohta isegi: „Fine fragrances twisted with a Nordic mindset.” Muide, parfüümid kannavad ka meeleolukaid ning intrigeerivaid nimesid nagu MITTUMAARI, IHO, AVANTO, MUSTA ja RALLI.

Kindlasti väärib märkimist, et Nakuna Helsinki lõhnakompositsioonide taga on maailmakuulsad parfümeerid – näiteks Yann Vasnier, kes loonud parfüüme Tom Fordile ja Comme des Garcons’ile, ja Olivier Pescheux, kes loonud suurema osa Diptyque’i parfüümidest. Samuti ei ole vähem oluline, et lõhnade komponendid tulevad ühelt maailma parimalt lõhnadisainikeskuselt Givaudan.

Eestis on Nakuna Helsinki parfüümid saadaval vaid Hyrve juveeli- ja parfüümeeriastuudios. Valik Hyrves leiduvaid parfüüme on samuti saadaval veebipoes hyrv.co. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid