GALERII: Attache Moi parfüümiõhtu juveelistuudio Hyrv

GALERII: Attache Moi parfüümiõhtu juveelistuudio Hyrv

Foto: Hyrv

Käesoleva nädala esmaspäeval korraldas kodumaine juveelibränd Hyrv oma stuudios maitseka tutvumisõhtu prantsuse parfüümimaja Attache Moi ning selle looja Olivia Bransbourg’iga.

“Meie meeled on omavahel seotud tihedamalt, kui esialgu märgatagi oskame,” selgitab Hyrv brändi ja stuudio asutaja Kateryna Pishon. “Juba ajalooliselt on juveelikunst ja parfümeeria käinud käsikäes. Külluslikul barokkajastul kanti ehteid kahel eesmärgil – enda kaunistamiseks ja meeldiva aroomi levitamiseks. Pakume oma stuudios võimalust nautida ilu mitme meele tasandil – nii visuaalselt kui ka olfaktoorselt. Soovime oma juveelistuudios tutvustada parfüümimaju, mis pole kommertsistunud suured tootjad, vaid väiketootjad, kes lähenevad parfüümikunstile armastuse ja kirega nagu meie teeme seda oma ehete valmistamisel.” 

Hyrve stuudio valikusse tulevad parfüümimajad, kelle kontseptsioon ja põhiväärtused ühtivad juveelibrändi omadega. “Igal parfüümimajal, mis meie juurde valikusse tuleb, on siduv lugu kas mõne meie ehtekollektsiooniga või ehetemaailma kontseptsiooniga. Kuna Olivia Bransbourg on ehetega varemgi koostööd teinud ning Attache Moi brändi kontseptsioon on ehetega seotud, siis oli loogiline otsus lansseerida just nemad esimestena meie stuudios,” lisab Kateryna. 

Attache Moi parfüümimaja nimi tähendab tõlkes “seo mind kinni” ning selle looming on inspireeritud emotsioonide rägastikust ja meeltevahelistest seostest. Parfüümimaja esimene parfüüm sai loodud kultusajakirja ICONOfly jaoks kunstiprojekti raames. 

“Kuna huvi parfüümi vastu osutus oodatust suuremaks, kasvas ühekordsest projektist välja iseseisev parfüümimaja. Attache Moi parfüüme iseloomustab isikupära, sõltuvust tekitav sensuaalsus ning sügavus,” tutvustas Olivia Bransbourg, Attache Moi parfüümimaja asutaja.

Attache Moi parfüümid seni olnud saadaval vaid Pariisi, Chicago ja Beverly Hillsi hoolikalt valitud butiikides. Nüüd ka parfüümid esmakordselt esindatud ka Tallinnas. Muide, Attache Moi parfüümimaja austajate hulka kuuluvad filmirežissöör David Lynch ja Roxy esilaulja Bryan Ferry.

Attache Moi parfüümid on saadaval Hyrve juveelistuudios Tallinnas, aadressil Villardi 24 ning Hyrv veebipoes.

Vaata fotosid toimunud üritusest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid