Pööripäev pudelis – skandinaavialik Solstice

Foto: Björk & Berries

Millele sa mõtled kui keegi ütleb „jaanipäev”? Silme ette tulevad ilmselt lõke, Eestimaa imeilusad põllud, helerohelised puud ja udu. Aga lõhn? Inimeste lõhnamälu on uskumatult võimas, lõhnad meenutavad meile mälestusi ja emotsioone ning tihtilugu seostuvad mingite hetkedega isegi paremini kui mõni muu mälupilt. 

Rootsi parfüümimaja Björk & Berries suvine parfüüm Solstice (eesti k pööripäev) räägib lummava loo lõputust päevast ja lühikestest öödest, millesse on põimitud suvise pööripäeva müüdid ja sümbolid. Meile Maarjamaal klassikalisena tunduva jaanipäeva lõhnale on kergelt vinti juurde keeratud ning tulemuseks on parfüüm, mille mõru ja magusa apelsini õied kombineerituna merevaigu ja pehme kašmiiripuu ning lavendli sügavusega viivad kandja lõhnarännakule läbi suvise Põhjamaa. 

Björk & Berries ilumärgist oleme kirjutanud varemgi, kuid olgu kindluse mõttes meenutatud, et tegu on loodusest saadavale luksusele rõhuva Rootsi nahahooldusbrändi ja parfüümimajaga, mille tooted on inspireeritud Skandinaavia metsikust loodusest – metsast, merest, lumest, aastaaegadest, kultuurist ja elustiilist. Brändi tooted on ühtviisi nii kõrge kvaliteediga kui ka keskkonnahoidlikud ehk kogu Björk & Berries sortiment (näo-, keha-, juukse- ja parfüümitooted) on naturaalsed ja/või orgaanilised, puhastatud, töödeldud ja arendatud laborites, mis vastavad nende enda väljatöötatud ecoluxury-kriteeriumitele. Oleme iga kell kahe käega selliste toodete poolt!

Björk & Berries parfüümid on müügil näiteks Tallinna Kaubamaja lõhnatoas, Apotheka Beauty poodides, samuti Scandinavian Brandsi värskelt avatud e-poes. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid