Tere tulemast, Huxley!

Tere tulemast, Huxley!

Foto: Huxley

Ei saa salata, et „K-beauty” fenomen kogub üha enam fänne ka Eestis. Kui me ehk igale uuele iluriiulile saabujale kiidulaulu laulma ei kipu, siis nüüd jõudsid meieni kõlakad ühest juba visuaalselt nii silmipaitavast ilumärgist, et pidime asja lähemalt uurima.

Nimelt on saabunud Eestisse hinnatud Korea bränd Huxley, mis väidetavalt ei ole järjekordne „tavaline” ilubränd ja mida kuuldavasti armastavad üle kõige korealannadest stjuardessid. Millest selline seos? Kohe selgitame.

Nimelt ammutab Huxley ilusaladusi nomaadidest berberi naistelt, kes on Sahara kõrbe aladel elanud tuhandeid aastaid. Toodetes kasutatakse põhikoostisainetena kaktuseekstrakti ning viigikaktust. Tulemuseks on ülim niisutatus ja naha kaitse isegi keerulistes tingimustes. Seega läkski kuidagi nii, et bränd hakkas eriliselt meeldima just nimelt stjuardessidele, kes veedavad suure osa oma ajast kuiva õhu käes. Kahtlustame, et seetõttu sobivad Huxley tooted ka meie põhjamaisesse kliimasse vägagi hästi. 

Tootevalikust jäid meile eriliselt silma Huxley Oil Essence: Essence-like, Oil-like seerum, milles on kombineeritud hoolitseva kreemi ja õli parimad omadused. Antioksüdantidega seerum sisaldab viigikaktuse seemnete õli, matepuu lehtede ekstrakti, akaimarjade ekstrakti ja kinoaekstrakti, mis niisutavad ja kaitsevad nahka. Samuti tundub põnev Huxley Sleep Mask: Good Night nahka toitev öömask, mis niisutab ja rahustab nahka sellal, kui magad. 

Huxley tooted on juba saadaval Tallinna Kaubamajas ja e-poes www.ebeauty.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid