GALERII: Björk & Berries saladuslik brunch

GALERII: Björk & Berries saladuslik brunch

Foto: Björk & Berries

Neljapäeval, 6. septembril jõudis Eestis müügile Rootsi öko-luksuskosmeetika nahahooldussari ja parfüümimaja Björk & Berries. Selle puhul toimus Björk & Berries Eesti sõpradele, fännidele ja koostööpartneritele brunch Tallinna vanalinnas Schlössle hotelli salaaias.

Björk & Berries on Rootsi nahahooldussari ja parfüümimaja, mis kuulutab, et luksuslik ja tõhus ilurutiin võib olla ka keskkonnahoidlik. Björk & Berries parfüümimaja esindaja Christoffer Öhrman jagas üritusel köitvat ja kaasahaaravat lugu, mida see bränd ja tooted endas kannavad. Kõik Björk & Berries tooted on inspireeritud Rootsi metsikust loodusest – sügavrohelisest metsast, tumesinisest merest, valendavast lumest; värvilistest aastaaegadest, põhjala kultuurist ja heaolu-elustiilist. Nahahoolduses on põhiliseks toimeaineks orgaaniline kaseekstrakt, kaseõli, kaselehed ja kasepuu koor. ‘Björk’ tähendab rootsi keeles kaske ning toodetes kasutatakse ka mitmsesuguseid marjaekstrakte, millele viitab sõna ‘Berries’.

Björk & Berries kasvatab ise nii marju kui ka hooldab kasesalusid, kust korjatakse ökoloogiliselt sertifitseeritud saaduseid ja kasepuu komponente, et valmistada tõhusaid nahahooldustooteid. Valikus on niisutav ja vananemisvastane näohooldussari, keha- ja kätehooldustooted ja viis eksklusiivset parfüümi. Parfüümide lõhnad põhinevad Põhjamaade neljal aastaajal ja jätkuvad kehatoodetes. Brändi tõmbenumbriks lisaks parfüümidele on luksuslikud kätepesuseepide ja -kreemide komplektid. Kõik tooted on toodetud Rootsis vastavalt brändi Ecoluxury-kriteeriumitele – see tähendab tõestatud ja tõhusat kvaliteeti Rootsi loodusest. Olgu mainitud, et 99% Björk & Berries toodetest on vegan. Tooted on saadaval Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas ning veebikaubamajas loverte.com.

Vaata toimunud ürituse fotosid allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid