GALERII: GUILD avas Põhjamaade omanäoliseima rõiva- ja kübarapoe

GALERII: GUILD avas Põhjamaade omanäoliseima rõiva- ja kübarapoe

Foto: Henri Vares

Läinud reedel avas Tallinna vanalinnas uksed kodumaise brändi GUILD uus esinduspood, mida linnarahvas on oodanud pikisilmi alates hetkest, mil Laia ja Vaimu tänava nurgal said suuri aknaid katma valged plakatid kirjaga “GUILD – loodetavasti avame peatselt”.

Poe interjööri iga detail on ehe ja läbimõeldud, GUILDi disainerite endi poolt kujundatud – luues nii ühtse, rustikaalselt harmoonilise terviku. Nagu õigele gildile kohane, on suur osa interjöörist sündinud koostöös kodumaiste meistrite ja seppadega – nagu näiteks massiivne tammepuust ja fossiilidega kaetud paekivist lett, sepistatud kübarahoidjad, uste käepidemed, stanged, riiulid ja riietuskabiinid. Poodi sisenedes astuks justkui teise maailma – põrandaid katavad villased antiikvaibad, seinu kaunistavad maalid ja pildid, kogu ruum on täidetud roheliste taimede ja põnevate detailidega.

“Eesmärk oli luua ruum, kus oleks päriselt hea olla. Tehislikke, ülevalgustatud ja hingetuid poode kerkib kui seeni peale vihma – kedagi nähtavasti ei huvita, kuidas inimene end säärases keskkonnas tegelikult üldse tunneb. Parim kompliment, mis meile seni on öeldud, on et “Kõik poed peaksid säärased olema!”. Tundub, et me eesmärk sai täidetud ja see teeb meid väga õnnelikuks,” kommenteerib GUILDi üks loojaid Joan Hint.

GUILDi poe rõivavalik täieneb jooksvalt iga kuu ning oma koht on ka maagilistel väärisehetel ning nišiaksessuaaribrändidel. “Tore, kui meilt oleks võimalik saada kogu klappiv outfit. Kõik, mida oma poes pakume, on kindlasti väga eriline kas oma disaini või loomisloo poolest,” heidab poe valikule valgust gildi teine eestvedaja, Sten Karik.

Avamispidu oli suurejooneline ent samas tavapäraste avamispidudega võrreldes ootamatult südamlik – üles astusid mitmed artistid nagu nt Mick Pedaja, väelaulik Jane Kruus ja Rain Tunger. Lisaks vürtsitas õhtut mustkunstnik Kevinski ning mitmemeetrised tsirkusetegelased, samuti tuntud näod rääkimata GUILDi värvikast sõprusringkonnast ja kaabudega klientuurist.

Vaata fotosid meeleolukast avamispeost allolevast galeriist!

Kodumaise rõiva- ja kübarabrändiga GUILD, mis põimib ajastuid ja kultuure uljalt ühte, jäädes seejuures alati äratuntavalt stiilipuhtaks, saab nüüdsest tutvuda nende Tallinna vanalinna poes aadressil Lai 36.

Hoia end GUILDi tegemistega kursis ka www.facebook.com/guild ja www.instagram.com/guild vahendusel.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid