Björk and Berries tutvustab uut lõhna – SEPTEMBER

Foto: Björk and Berries

Rootsi pidevalt muutuvast loodusest ja unikaalsusest inspireeritud ilumärk Björk and Berries on valmis saanud uue parfüümiga, mis sobitudes käesolevasse aega kannab nime September.

Björk and Berries on võtnud oma südameasjaks skandinaavia müütide ja looduslugude jutustamise just oma parfüümide kaudu. Nii haarabki September hõlmab endasse kõik, mis puudutab esimest sügispäeva. Need aroomid, uued tunded ja ootused. Soe hein pärastlõunases päikeses seguneb värskelt korjatud puuviljadega. Pilvitusinine taevas ja paljulubav tunne millegi algusest. Värskelt saetud puit, mis tundub pisut niiske ja võrgutav.

“Minu jaoks sümboliseerib see lõhn muutust. Ootuseid. Vili on koristatud, suvi on möödas. Kuldsed heinaväljad, küpsed viljad ja paljad jalad pärastlõunases päikeses. Sinine taevas, mis varsti muutub roosakaks ja heidab varje soojale maapinnale. September on minu lemmik kuu – see on aeg, mil nopime möödunud aasta vilju ja läheme vastu tulevikule,” räägib Isabelle Lewenhaupt, Björk and Berries tegevjuht. 

Muide, olgu lisatud, et kõik Björk and Berries parfüümid on sobilikud veganitele ning on valmistatud orgaaniliselt kääritatud alkoholiga, mis toodetud taimsetest toidujäätmetest.

Meeldejääva Falurödi-punase korgiga parfüüm September on käesolevast nädalast müügil valitud edasimüüjate juures Eestis ning veebipoes scandinavianbrands.ee. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid