Crème de la Crème tõi Le Labo meile lähemale

Foto: Le Labo

Kui pikalt oli kõikidel parfüümigurmaanidel sisse juurutatud, et lähim Le Labo esindus Eestile asub Stockholmis, siis Crème de la Crème on meie kõigi rõõmuks toonud selle kultusmärgi meile kõvasti lähemale.

Juhul, kui Le Labo vajab tutvustamist, siis tegemist on on Fabrice Penot’ ja Eddie Roschi poolt 2006. aastal New Yorgis asutatud parfüümimajaga, mis saavutas oma erakordsete aroomide, moodsa disaini ja isikupärastatud etikettide abil koheselt kuulsuse – isegi kultusstaatuse – kogu maailmas. 

Le Labole meeldib öelda, et iga Le Labo parfüüm on isiksuse moodne deklaratsioon, mis inspireeritud New Yorgi elustiilist. Kõik Le Labo aroomid, näiteks Santal 33, Rose 31 või Bergamote 22, on saanud oma nime peamise koostisosa järgi ja nimes olev number tähistab aroomi kõigi koostisosade arvu. Ja kus tuleb mängu Crème de la Crème? Kohe selgitame.

Nimelt on saanud Crème de la Crème Eestis, Lätis ja Leedus eksklusiivse privileegi ning Le Labo on nüüdsest saadaval Crème de la Crème’i e-poes cremedelacreme.shop. Tegemist on ainukese parfümeeriaketiga Baltikumis, kelle valikus Le Labo saadaval on. Lisaks parfüümidele on valikus ka Le Labo kehatooted ning lõhnaküünlad. Ainuke erinevus Le Labos poodlemisega? Eestisse tellides ei saa valida teksti, mis Le Labo parfüümile trükitakse, küll aga on see võimalus olemas, kui satute näiteks Riia või Vilniuse Crème de la Crème’i esindusse.

Sarnased artiklid

Kommentaarid