Hurmav HURM – Eesti oma parfüümibränd

Foto: HURM

Me teadsime, et see päev ei saa olla kaugel ja nüüd on see käes – saame teile tutvustada Eesti oma parfüümibrändi, mis kannab nime HURM.

“Loodus inspireeris looma parfüüme, mis oleksid puhtad, kvaliteetsed ja unikaalsed – nii sündis bränd HURM,” tutvustab parfüümimärgi looja Liisbet Ross. HURM on bränd, mis kannab endas looduse võluvat lihtsust, kuid ka killukest taltsutamatut ja ürgset salapära.

“Parfüüm on iga inimese naha peal ainulaadne tulenevalt asjaolust, et lõhnataju on kõigil individuaalne ning looduslikud lõhnad reageerivad erinevalt kandja naha peal,” selgitab Liisbet. Hetkel on brändi valikus kolm parfüümi: vürtsikas HÄMARIK, lilleline AOKUMA ning puidune ÜRGMETS. Iga lõhn avab end ja muutub aja jooksul kandja peal, tuues esile erinevad lõhnanoodid sekundite, minutite ja tundidega. Kõlab ju hästi, kas pole?

Lõhnad ise on valmistatud sertifitseeritud orgaanilistest eeterlikest õlidest ja Eesti maheteravilja alkoholist. Ning muidugi ei sea HURM piire enda kandjale – nagu nišiparfüümide puhul on see mõeldud kandmiseks (või miks mitte jagamiseks) nii naistele kui ka meestele.

Lisaks sellele on HURM loodud põhimõttel, et kui võtta looduselt, siis tuleb ka tagasi anda. Sellepärast läheb 1% lõhnadelt müüdud kasumist keskkonda kaitsvale organisatsioonile, mis iga poole aasta tagant muutub. Samuti on kõik lõhnapudelid taastäidetavad. Kõik HURM parfüümid on valmistatud käsitsi Eestis.

HURM parfüümid leiab täna veebipoest hurmperfume.com, samuti Telliskivist Loomelinnaku ostutänavalt, Les Petites disainipoest.

Sarnased artiklid

Kommentaarid