Suviselt kumama Sensai Bronzing Gel ning Silky Bronze toodetega

Foto: Sensai

Lisaks meeldivatele nahahooldustoodetele on Jaapani ilubränd Sensai tulnud suvise hooaja puhul välja ka uute tooni andvate toodetega. Saagem tuttavaks – Sensai uuenenud Bronzing Gel tooni andev geel ning Sensai Silky Bronze Natural Veil kompaktpuuder.

Alustame Sensai Bronzing Gel’ist. Tegemist on Sensaile omaselt värskendava tekstuuriga innovatiivse tooniva geeliga, mille koostises on üle 70% vett – ehk tegemist on tootega, mis tagab ülima niisutuse. Hõlpsasti nahale kantav geel niisutab nahka sügavuti kogu päeva vältel muutes selle siidiselt siledaks ning andes jumele kaunilt päevitunud varjundi. Muide, geel silub kenasti ka päikesest ohustatud nahka ja väldib selle kuivamist.

Sensai Silky Bronze Natural Veil kompaktpuuder on seevastu vananemisvastane ja päikesekaitsega puuder, mis sobib kenasti pigmendilaikude ja tuhmi naha katmiseks, kuna muudab nahatooni kaunilt ühtlaseks. Eraldi kasutades muudab kompaktpuuder jume siledaks ja loomulikuks. Kui aga kasutada toodet koos veega, on tulemuseks värske ja matt nahatoon. 

Mõlemad tooted on juba kaubanduses ka saadaval, seega, kes soovib suvel pronksjalt särada, teab, millise iluriiuli juurde suund võtta!

Sarnased artiklid

Kommentaarid