Päike, düünid… ja Dior

Päike, düünid… ja Dior

Foto: Dior

Maa ja taeva vahel eksisteerib lubadus põgeneda, vapustav maastik, mis tuulega nihkub… Just sellise kujutluspildiga juhatab Dior sisse oma tänavusuvise meigikollektsiooni. Liivased kõrbedüünid olid selle kollektsiooni inspiratsiooniks, millele lisas naiselikkust Diori meigikollektsioonide loovjuht Peter Philips.

„Ei kõrb ega rand, vaid maailm nende kahe vahel. Silmapiiril sinine taevas, lõõmav päike ja kõrbedüünid inspireerisid Dune kollektsiooni loomulikust sensuaalsusest „läbi imbunud” tekstuure ja eredat varjundipaletti,” selgitab Philips.

Millest siis uus meigikollektsioon koosneb? Suvekuumuse käes muutuvate liivadüünide varjudemäng on kapseldatud Diori 5 Couleurs Couture Summer Dune paletti, mille liivalaine disain hõlmab maalähedaste toonide harmooniat uues värvikäsitluses. Uus Diorshow Color Graphist kahe otsaga silmapliiats on kauapüsiva ja veekindla koostisega ning selle uhke tekstuur jätab selgelt piiritletud graafilise või ilusa sensuaalse jälje.

Uudiseid pakub ka Diori klassikaline ripsmetušš Diorshow Iconic Overcurl, mis on nüüdsest saadaval ka veekindla koostisega. Muide, selle ripsmetuši juures on ka üks oluline detail – selle toote pakendil on Diori logo hoopis uudses türkiissinises toonis. 

Sära jagub kollektsiooni muidugi veel. Näiteks Diorskin Nude Luminizer Summer Dune särapuudrina, mis on pakendatud mugavasse peegliga vutlarisse. Sellel valgustpeedeldaval, peeneteralisel puudril on ülikerge tekstuur, mis annab põsesarnadele, ninale, lõuale ja dekolteele kauni sära. Toode on saadaval kahes toonis, et kinkida kõikidele nahatüüpidele ja -toonidele loomulikku päikesekuma. Dior Stick Glow kreemjas särapulk on aga ideaalne kaaslane liikvel olles – üks tõmme ja oledki valmis kumama. „Stick Glow on suurepärane toode,” kiidab Philips. „See tekitab kerge kuma ning sobib kasutamiseks nii põskedel, silmadel kui huultel ning aitab soovi korral rõhutada dekolteed ja rangluu piirkonda.” 

Mis veel? Sel aastal toob Dior turule uues kuues Forever Natural Bronzer päikesepuudri, mis annab nahale naturaalse lõppviimistluse ja kauni päevitunud jume. Selle koostis on rikastatud võõrasema ekstraktiga ja ülimalt kvaliteetsete värvipigmentidega, muide, 95% neist on mineraalse päritoluga. Luksuslikult kaunis on ka selle päikesepuudri pakend. 

Viimase suvise lihvi annab kollektsioonile pojengi ja pistaatsia õieekstraktidega rikastatud Dior Vernis neljas toonis saadaval olev küünelakk, mille eriline koostis on välja töötatud küünte pinna tugevdamiseks. 

Tutvu Diori uue meigikollektsiooniga ka allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid