Julge, naturaalne ja 100% vegan MÁDARA meigisari

Julge, naturaalne ja 100% vegan MÁDARA meigisari

Foto: MÁDARA

Rohkem kui kümme aastat tuntud orgaanilise nahahooldustoodete brändina on lõunanaabrite MÁDARA kõigi rõõmuks lansseerinud ka kosmeetikasarja. Mõeldes jumestusfännide peale, loodi vägagi eeskujulik Ecocert/Cosmos sertifikaatidega kollektsioon, kuhu kuuluvad jumestus- ja peitekreem, kulmupumat, highlighter-särageel, huuleläige ning universaalne lau- ja põsevärv. Olgu öeldud, et antud meigikollektsiooni muusa on unikaalse välimusega lätlanna Liene Podina, kes on silma jäänud mõnele teiselegi kuulsale brändile ja olnud modelliks nii Diorile kui ka Balenciagale. 

Kui detailidesse laskuda, siis MÁDARA Organic Makeup ilutoodete sari paneb kindlasti silmad särama nendel, kellele meeldivad orgaanilised taimeekstraktid, hüaluroonhape, vitamiinid ja luksuslikud õlid. Ka värvipigmendid on orgaanilised ning meigipõhi peaks loojate sõnul jätma lausa tunde, nagu oleks tegu teise nahaga. E- ja C-vitamiinist, hüaluroonhappest ning aaloest tulvil Skin Equal jumestuskreem (mis on muideks Portaili peatoimetaja Aljona suur lemmik) on saadaval koguni kümnes värvitoonis. Suhteliselt üllatuslikuks teeb toote veel nii mustika kui ka pojengi juurest saadud ekstrakt. 

Cosmic Drops teeb täpselt seda, mida nimi ütleb – muudab selle kasutaja vaid ühe tilgaga kosmiliselt säravaks. Kes aga soovib säravamast veelgi säravamaks muutuda, lisab loomulikult vastavalt soovile tilgakesi juurde. Neljas toonis saadaolevat toodet võib kasutada nina, põsesarnade või kaunite kehakumeruste rõhutamiseks, aga MÁDARA soovitab seda segada ka niisutava või jumestuskreemi hulka ning kanda kogu näole. Laud ja põsed saab aga väga mugava liigutusega kauniks võõbata Guilty Shades universaalse tootega. Kuues toonis vedel multi-shadow ning seitse imeilusat Glossy Venom huuleläiget on lisaks ilmselgelt kaunistavatele omadustele ka niisutava toimega. 

„Kasutades üksnes naturaalseid, puhtaid ja eetiliselt hangitud koostisosasid, tahame tõestada, et looduslik ei tähenda tuhmi, igavat ja tuima. Inspireeritud moodsast tehnoloogiast, oleme toonud teieni särava, värvilise ja ohutu orgaanilise kosmeetika. Olgu ka lisatud, et kõik MÁDARA Organic Makeup tooted on valminud meie enda tehases Lätis,” räägib MÁDARA asutaja ja tegevjuht Lotte Tisenkopfa-Iltnere. 

Paraku peame lisama, et MÁDARA imetabane kosmeetikasari ei ole veel (!) Eesti poelettidele jõudnud, kuid see ei takista meil tellida veebipoest, kus juttude järgi ootab nädalavahetusel ees ka nende traditsiooniline 40%-lise soodustuse laine.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid