Just selline on L’Oréal Paris ja Karl Lagerfeldi ilukollektsioon

Just selline on L’Oréal Paris ja Karl Lagerfeldi ilukollektsioon

Foto: L'Oreal Paris

Suve alguses tõime teieni uudise, et ilmavalgust on nägemas L’Oréal Paris ja veebruaris meie seast lahkunud Karl Lagerfeldi ilukollektsioon. Tänaseks on aeg nii palju edasi läinud, et juba on teada, kuidas kollektsioon välja nägema hakkab, milliseid tooteid sellest leiab ning millal neid poest leiab. 

Nagu juba juunis kirjutasime, ei olnud kahtlustki, et kollektsiooni pakendite läbivateks toonideks saavad olema must ja valge – ja nii ongi. Karl Lagerfeldi moemaja esindaja sõnul on kollektsioon korraga nii naiselik kui ka Lagerfeldile omaselt rock’n’roll chic. Nii töisesse päeva kui sädelevasse õhtusse sobivast meigikollektsioonist leiab üheksa lauvärviga paleti, highlighter’ite duo, eriti musta ripsmetušši ning erinevas toonis matte silmalainereid. Loomulikult ei puudu valikust ka huulepulgad. Meeleolukaks teebki kollektsiooni see, et näiteks just huulepulgad kannavad selliseid nimesid nagu Kultured, Ironik, Provokative, Karismatic, Kontrasted. K-tähega mängimist jagub tegelikult ka teistesse tootenimetustesse.

Ametlike teadete järgi tuleb L’Oréal Paris ja Karl Lagerfeldi ilukollektsioon esmaesitlusele 27. septembril Pariisi moenädalal ning jõuab seejärel ka müügile, kuid meile siristas üks linnuke, et Karl Lagerfeldi veebipoes, aadressil karl.com, on kollektsioonile juba praegu võimalik käpp peale saada.

Vaata ka ilukollektsiooni meeleolukat reklaamvideot, kus teevad ilma vägagi nimekad modellid:

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid